Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:21, Did:0, useCase: 0


Grupas “Lādezers” koncerts Kalnciema kvartālā 6. jūnijā

Redakcija
Redakcija

6. jūnijā Kalnciema kvartālā uzstāsies latviešu rokmūzikas veterāni – grupa „Lādezers”. Grupa „Lādezers” nepiedzimst vai kārtējo reizi neatdzimst – tā vienkārši ir ar savām dziesmām. Atdošanās ikvienam brīdim ir grupas pamats un reizē aktualitāte. Grupu iesildīs DJ Monsta ar īpašo programmu no "Dabas koncertzāles". Ieeja no plkst. 19.00, bezmaksas.

Koncertu papildinās izsmalcinātie itāļu vīni no Kalnciema kvartāla vīnu&kafe veikala un, protams, būs iespēja ieturēt maltīti pie kāda no Street Food festivāla dalībniekiem, tepat Kalnciema kvartālā.

LĀDEZERS
Pagājuši 14 gadi kopš Lādezera pēdējā albuma „ZemŪdenNes”. Šobrīd grupa strādā pie jauna studijas albuma un uzsāk koncertdarbību. Pavisam drīz sekos arī jauno dziesmu pirmizrāde, bet jau šobrīd pirmais skaņdarbs „Kā man laiku apvaldīt” uzsāk savu ceļu Latvijas radio stacijās. Spēlēt Lādezera mūziku šodien koncertā ir kā nopietna pārbaude, vai dziesmas dzīvo ilgu mūžu un to aktualitāte nemainās. Tomēr būtiski, ka mūziķi ņem vērā laiku un jauno dziesmu skanējumā, to ļoti labi var saklausīt. Dažas lietas paliek nemainīgas. Lādezera dominance vai lielais uzsvars ir ģitārroks un dzeja, tātad ideja vai vēsts, kuru mūziķiem liekas svarīgi nodot klausītājiem.

Sastāvs:
Aigars Voitišķis
(dziesmu rakstnieks)
Ingus Ulmanis
(solists, dziesmu rakstnieks un mūzikas producents)
Anete Kozlovska
(soliste, dziesmu rakstniece)
Roberts Rasa (bass)
Anrijs Grinbergs
(sitamie instrumenti, mūzikas producents)

Koncertu atbalsta Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments un Lielvārdes alus.
Norises vieta – Kalcniema iela 35, Rīga.