Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:21, Did:0, useCase: 0


Kļuvis zināms festivāla “Laima Rendezvous Jūrmala 2019” dalībnieku saraksts

Redakcija
Redakcija

Trešdien, 29.maijā notika starptautiskā mūzikas festivāla “Laima Rendezvous Jūrmala 2019” preses konference. Festivāls Dzintaru koncertzālē norisināsies no 18. līdz 21.jūlijam. Konference tika veidota kā tikšanās ar žurnālistiem neformālā gaisotnē Laimas Vaikules mājās. Pasākumā publiski izskanēja šī gada festivāla dalībnieku vārdi, kurus organizatori līdz šim netika atklājuši.

“Piektajā festivālā “Laima Rendezvous Jūrmala 2019” uzstāsies Grigorijs Ļepss, Sergejs Lazarevs, Stass Mihailovs, Lolita, Valērijs Sjutkins, Valērijs Meladze, Albīna Džanabajeva, Sergejs Mazajevs, Ļubova Uspenska, Aļona Sviridova, NK | Nastja Kamenskih, Mario Biondi, Nino Katamadze, Sati Kazanova, Roberto Kel Toress, Inese Galante, Intars Busulis un daudzi citi”, pavēstīja festivāla producente Elita Mīlgrāve.

“Šogad ierodas vairāk nekā 40 mākslinieki no 13 valstīm: Ukrainas, Krievijas, Baltkrievijas, Armēnijas, Dānijas, Igaunijas, Izraēlas, Kazahstānas, Kubas, Itālijas, Gruzijas, Moldovas, Azerbaidžānas. Un tie ir tikai tie, kuri šobrīd ir apstiprināti, bet pārrunas vēl notiek, un noteikti turpmāk būs vēl kādi pārsteigumi”, uzsvēra festivāla idejas autore Laima Vaikule.

Kā atklāja Mīlgrāve, festivālam ir milzīga auditorija visā pasaulē, pateicoties lielajam skaitam translācijas partneru, kā “Pirmais Baltijas Kanāls” (Latvija, Lietuva, Igaunija), “Inter” (Ukraina), “7.kanāls” (Kazahstāna), “RTVi”, “Kartina TV” (Vācija), “Zhara TV” (Azerbaidžāna), “9.kanāls” (Izraēla), kā arī portāls “Ok.ru”. Tiešsaistē sociālajā tīklā “Odnoklasniki” šo festivāla preses konferenci vēroja vairāk nekā 600 tūkstoši cilvēku, savukārt pašu festivālu pagājušajā gadā portālā noskatījās 25 miljoni interesentu.

Atbildot uz jautājumu par to, kāds būs šī gada festivāls, Vaikule uzsvēra, ka tas būs vēl labāks: “Mums jau ir vērā ņemama pieredze šajā jomā. Ir profesionāļi, kuri pārzina gaismas, skaņu, ir televīzijas komanda, ir muzikālās puses profesionāļi... Pārējais ir atkarīgs no mākslinieku talanta.” Kā pastāstīja Vaikule, festivāla noformējums šogad uzticēts pazīstamajam multimediju māksliniekam Mārim Kalvem. Runājot par festivāla “Laima Rendezvous Jūrmala” galvenajām tradīcijām, estrādes dīva pieminēja žanru daudzveidību “No Maksima Galkina līdz Hiblai Gerzmavai”, “dzīvo” izpildījumu “dzīvās” mūzikas pavadījumā, kā arī burvīgo atmosfēru, kuras dēļ daudzi pazīstami mākslinieki labprāt ierodas festivālā vairākus gadus pēc kārtas.

Preses konferencē piedalījās arī populāri Latvijas mākslinieki, kuri uzstāsies festivālā: Intars Busulis, Jānis Stībelis, Markus Riva, Samanta Tīna, grupa “DAGAMBA”, vokālā grupa “Radio Trio”, Jānis Ķirsis no grupas “Framest”, kā arī jaunā dziedātāja Patrisha.

Festivāls “Laima Rendezvous Jūrmala 2019” notiks no 18. līdz 21.jūlijam. Jubilejas sezona būs visgrandiozākā: četrās koncertu dienās uzstāsies visspilgtākās zvaigznes un iepriekšējo festivālu spožākie atklājumi.
Visu mākslinieku saraksts, kā arī biļetes uz festivāla koncertiem pieejamas: Laima Rendezvous Jūrmala