Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:21, Did:0, useCase: 0


Aicina uz labdarības vakaru “Fonds Līdzskaņa” radošās nometnes atbalstam

Redakcija
Redakcija

“Fonds Līdzskaņa” un kulturāli izklaidējošo pasākumu sērija “Vienreizējs Vakars” ielūdz uz labdarības vakaru “Improvizācija mūzikai”, kas 1. februārī, plkst. 20.00 notiks pasākumu telpā “Koka Rīga” (Krāsotāju ielā 12). Visi par pasākuma ieejas biļetēm iegūtie līdzekļi tiks izmantoti “Fonds Līdzskaņa” 2019. gada vasaras sociālās nometnes organizēšanai.

Pasākumā laikā uzstāsies improvizācijas teātra “Spektrs” aktieri un Latvijā populāri mūziķi Atis Zviedris, Rihards Zaļupe, Katrīna Dimanta, Laima Dimanta, Ira Dūduma, Elizabete Vētra un citi, kas izpildīs “Fonds Līdzskaņa” pērnā gada vasaras nometnē tapušās dziesmas, kā arī savus oriģinālskaņdarbus. Par pasākuma atmosfēru rūpēsies Andris Kalniškāns.

“Fonds Līdzskaņa” radošā nometne tiks organizēta jau trešo gadu. Bez muzikālās jaunrades, šī nometne ir arī būtiska mūziķu tikšanās vieta, kurā ne tikai dalīties radīšanas priekā un pieredzē, bet arī vienkārši būt kopā. Tā ir iespēja muzicēt arī tiem mūziķiem, kuri dažādu iemeslu dēļ to šobrīd aktīvi nevar darīt. Mērķis ir arī saliedēt šos mūziķus, ļaut viņiem uzturēt saikni ar Latvijas mūzikas industrijas pārstāvjiem un tajā notiekošo. Savas pastāvēšanas laikā, fonds ir palīdzējis tādiem sabiedrībā iemīļotiem māksliniekiem, kā Dainis Dobelnieks, Guntars Mucenieks, Rolands Balodis–Ūdris, Aleksandrs Šlujevs, Valdis Atāls, Roberts Gobziņš un citi.

Labdarības vakars “Improvizācija mūzikai” tiek organizēts sadarbībā ar kulturāli izklaidējošo atpūtas vakaru sēriju “Vienreizējs Vakars”, kas apvieno stand-up, improvizācijas teātra, ilūziju, mūzikas un citus žanrus.