Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:21, Did:0, useCase: 0

epadomi/Tava virtuve/Epadomi TV/Arhīvs/Reklāma

Muzikālas projekts „Uzlūdz kungi” aicina uz jauno koncertprogrammu "DZIMTAI ZEMEI"

Redakcija
Redakcija

Jau šoruden visā Latvijā uz sava jaunā albuma atvēršanas koncertiem aicina muzikālais projekts „Uzlūdz kungi” – Guntis Skrastiņš, Artis Robežnieks, Andris Skuja, Žoržs Siksna, Dainis Porgants, izcilais saksofona virtuozs Raivo Stašans un komponists Gaitis Lazdāns. Pirmie koncerti izskanēs jau pavisam drīz – 4.oktobrī Ventspils Teātra namā „Jūras vārti” un 8.oktobrī VEF Kultūras pilī.

Kā sola mākslinieki, jaunā koncertprogramma "DZIMTAI ZEMEI" klausītājus priecēs ar lielisku mūziku, labu humoru un pārsteigumiem kolosālā atmosfērā.

„Kā jau ierasts, koncerti ir ieplānoti visā Latvijā. Šie būs svētki gan klausītajiem, gan arī pašiem māksliniekiem, jo šogad tiek izdots koncertapvienības „Kungi” pirmais debijas albums, kurš noteikti būs pieejams arī koncertu norises vietās. Jaunajā albumā būs iekļautas ne tikai mākslinieku solo dziesmas, bet arī kopīgi izpildītie skaņdarbi „Dzimtai zemei", "Mūsu sirdis pieder jum”, "Ar tevi vien" u.c.

„Tā kā šis ir arī mūsu valsts jubilejas gads, jaunajā koncertprogrammā skanēs skaistākās dziesmas par Latviju, būs pirmatskaņojumi no jaunā albuma un instrumentāli skaņdarbi no saksofonista Raivo Stašana topošā diska, kā arī sen nedzirdēti hīti ,” saka komponists Gaitis Lazdāns, kurš rūpēsies arī par koncertprogrammas muzikālo daļu un dziesmu aranžijām.

Koncertprogrammas garums – 2 stundas ar starpbrīdi.

Koncerti notiks:

4. oktobrī Ventspils Teātra namā "Jūras Vārti "
08. oktobrī Rīga VEF KP
14. oktobrī Kuldīgas KC
19. oktobrī Līvānu KC
20. oktobrī Valmiera kz " Valmiera "
21. oktobrī Gulbenes KC
26. oktobrī Mālpils KP
27. oktobrī Cēsis CATA KN
28. oktobrī Limbažu KN
1. novembrī Jelgavas KC
2. novembrī Jūrmalas KC
3. novembrī Talsu TN
4. novembrī Viesītes KP

Informācija un biļetes visās „Biļešu Paradīze” kasēs, internetā - Bilesuparadize.lv un koncertu norises vietās.

Izrāžu videofragmenti vairākVideointervijas vairāk