Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:21, Did:0, useCase: 0

epadomi/Tava virtuve/Epadomi TV/Arhīvs/Reklāma

Latviešu – franču duets “Viņš un Viņa” ielūdz uz Aperitīva koncertu

Redakcija
Redakcija

Duets “Viņš un Viņa” ielūdz uz Aperitīva koncertu 6. aprīlī plkst. 16.00. Kultūras pils “Ziemeļblāzma” kafejnīcā. Koncerta ideja ir pavadīt laiku patīkamā, neformālā muzikālā gaisotnē ap aperitīva laiku, klausoties franču un latviešu melodijas saksofonistes Ilzes Lejiņas un francūža Freda Ormēna izpildījumā. Mūziķi novēl: “Lai aperitīva koncerts rosina apetīti skaistai mūzikai un apdullina no ikdienas rūpēm nogurušos prātus!” Koncertā varēs dzirdēt gan balsi, gan dažādus instrumentus – saksofonus, ģitāru, vijoli, kokli, birbīni, stabuli un elektroniku.

Viņa – latviete Ilze Lejiņa, slavenā dāmu saksofona kvarteta “next” dibinātāja un soprāna saksofoniste, Rīgas saksofonu kvarteta saksofoniste, kura sastāvā ieguvusi Lielo Mūzikas Balvu. Spēlējusi saksofona solo Latvijas Nacionālās Operas orķestrī un Latvijas Nacionālajā simfoniskajā orķestrī. Bijusi profesionālā pūtēju orķestra “Rīga” koncertmeistare. Piedalījusies dažādos starptautiskos projektos ar franču, itāļu un luksemburgiešu mūziķiem, gan arī spēlējusi saksofonu teātra izrādē “Pieskaries baltajam lācim”.

Viņš – francūzis Freds Ormēns (Fred Hormain), multiinstrumentālists, komponists un aranžētājs. F. Ormēns savulaik Luksemburgā iesildījis Kendijas Dalderes (Candy Dulfer) un Prinsa (Prince) basģitāristu Leriju Greiemu (Larry Graham), spēlējis kopā arī ar bundzinieku Džamālu Tomasu (Jamal Thomas). Rakstījis dziesmas saviem projektiem, kā arī pazīstamai franču dziedātājai Džesikai Markēzai (Jessica Marquez). Iespēlējis saksofona solo Laimas Vaikules jaunajā albumā, arī jauno latviešu dziedātāju projektos.

Biļetes Kultūras pils “Ziemeļblāzma” informācijas centrā un “Biļešu paradīze” kasēs. Biļešu cena 10,00 EUR.

Izrāžu videofragmenti vairākVideointervijas vairāk