Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:21, Did:0, useCase: 0


Šonedēļ „MENUETS” dodas 50 gadu jubilejas tūrē „MENUETAM 50, LATVIJAI 100”

Redakcija
Redakcija

Šo piektdien, 27.oktobrī, ar koncertu Latgales vēstniecībā „GORS” sāksies grupas „Menuets” 50 gadu jubilejas koncerttūre „Menuetam 50, Latvijai 100”. Tajā skanēs gan visu laiku skaistākās un populārākās „Menueta” dziesmas, kuru autors ir Imants Kalniņš: „Viņi dejoja vienu vasaru”, „Alvas zaldātiņi”, „Dzeguzes balss”, „Balāde par Johanu”, „Dziesma, ar ko tu sācies”, „Četri balti krekli” u.c., gan grupas agrīnās dziesmas, kuru autori ir Adrians Kukuvass, Juris Sējāns un Juris Kulakovs. Rīgā, VEF Kultūras pilī, „Menuets” uzstāsies 4.novembrī – tieši tajā dienā, kad pirms 50 gadiem, 1968.gadā, notika grupas pirmais mēģinājums brāļu Jura un Leona Sējānu vecāku mājā Asaros (Jūrmalā).

Atgādināsim, ka grupa „Menuets” ir viena no slavenākajām Latvijas rokgrupām, kas 70.gados kļuva populāra kā komponista Imanta Kalniņa mūzikas izpildītāja, turklāt šobrīd „Menuets” ir vecākā grupa Latvijā. Grupas pirmā uzstāšanās notika 1968.gadā, kopā sanākot sešiem Jūrmalas skolēniem, kad brāļi Sējāni un Bartaševici kopā ar domubiedriem sāka kopīgus mēģinājumus rokmūzikā, nu „Menuets” 2018.gadā svin savu 50 gadu jubileju.

Grupā muzicē Inese Pabērza, Adrians Kukuvass, Baiba Jagere, Juris Kulakovs, Juris Sējāns, Leons Sējāns, Raimonds Bartaševics un Ikars Ruņģis. Interesants ir fakts, ka Adrians Kukuvass, Raimonds Bartaševičs, Leons Sējāns un Juris Sējāns ir pirmie Jūrmalas pilsētas Goda pilsoņi.

Grupas „Menuets” jubilejas koncerti notiks:

27.oktobrī plkst.18 Latgales vēstniecībā GORS
4.novembrī plkst.14 un 18 VEF Kultūras pilī (Rīga)
22. un 24.novembrī plkst.19 Vidzemes koncertzālē „Cēsis”
23.novembrī plkst.19 Jelgavas Kultūras namā
25.novembrī plkst.18 Liepājas koncertzālē „Lielais Dzintars”
15.decembrī plkst.18 Krustpils Kultūras namā

Biļetes uz koncertu var iegādāties „Biļešu Paradīzes” kasēs un internetā Bilesuparadize.lv