Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:21, Did:0, useCase: 0

epadomi/Tava virtuve/Epadomi TV/Arhīvs/Reklāma

Video: Pianisti iesaistās sīvā kautiņā

Redakcija
Redakcija
Sagaidot ikgadējo kamermūzikas festivālu "Sansusī", viena vakara filiālē Rīgā aizvadīts tradicionālais festivāla "Pianistu kautiņš". LMT Viedtelevīzija piedāvā noskatīties, kā spraigā duelī klavierspēlē sacenšas komponists Platons Buravickis un pianists Ēvalds Lazarēvičs. Abu cīņa pierāda - vārds "laikmetīgs" vēl nekad nav bijis tik kauslīgs!

Šis duelis izvēršas elpu aizraujošs! Patons Buravickis konstanti pieturas pie paša sacerētajām kompozīcijām, turpretī Ēvalds mēģina izsist viņu no sliedēm, sākot ar komponista Alfrēda Šnitkes darbiem un beidzot ar leģendārās grupas "5nizza" dziesmu.

Kamermūzikas festivāls "Sansusī" katru gadu pulcē laikmetīgās mākslas mīļotājus no visas pasaules un, ievedot tos Aknīstes novadā, vairs neeksistējoša ciema Susēja bijušās pagastmājas pagalmā un blakus mežiņos un cirsmās, pasniedz lieliskāko tā brīža mūziku, teātri, cirku un gabaliņu dejas. Ik gadu divi "Sansusī" vakari notiek arī Rīgā.

Pianistu kautiņa video skatām arī LMT Viedtelevizijā, lietotnē LMT Straume un internetā.
Vērtējums:
KAM UN KAD ZVANĪT COVID-19 SAKARĀ?