Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:21, Did:0, useCase: 0


Sirsnīgais koncerts “Dziedošie aktieri Ziemassvētkos” Rīgas Latviešu biedrības namā

Redakcija
Redakcija

27.decembrī plkst.19 Rīgas Latviešu biedrības nama Lielajā zālē uz sirsnīgu koncertu “Dziedošie aktieri Ziemassvētkos” aicina dziedātājas un aktrises Zane Dombrovska un Vita Baļčunaite, Liepājas teātra aktieris Edgars Pujāts, kā arī Mārtiņš Vilsons (vecā Vanaga lomas atveidotājs režisora Dzintara Dreiberga filmā “Dvēseļu putenis”) un klausītāju iemīļotais aktieris Andris Bērziņš. Dziesmas papildinās aktieru lasītā dzeja Ziemassvētku noskaņās.

Koncertā skanēs Raimonda Paula un Jāņa Lūsēna dziesmas, fragmenti no Latvijas Nacionālā teātra populārās izrādes “Sudraba slidas” mūzikas un, protams, tradicionālās Ziemassvētku dziesmas.

“Ziemassvētku laiks man asociējas ar bērnību, ar vecmāmiņas ceptajiem pīrāgiem. Ziemassvētku smarža – ar piparkūkām, degošu svecīšu un eglītes smaržu,” atklāj Liepājas teātra aktieris Edgars Pujāts, kura interpretācijā dzirdēsim Jura Kulakova dziesmu “Ticība”, Ainara Mielava un Ginta Solas dziesmu “Labradors” un Aigara Voitišķa dziesmiņu “Karameles”.

Par muzikālo pavadījumu koncertā gādās mūziķu grupa Anatolija Livčas (klavieres) vadībā: Artūrs Kutepovs (ģitāra) un Miķelis Vite (sitaminstrumenti).

Aicinām uz koncertu ierasties laikus, lai varētu pagūt izbaudīt svētku gaisotni un sarūpēto cienastu – karstos dzērienus un piparkūkas!

Biļetes uz koncertu var iegādāties “Biļešu Paradīzes” kasēs un internetā Bilesuparadize.lv