Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:21, Did:0, useCase: 0

epadomi/Tava virtuve/Epadomi TV/Arhīvs/Reklāma

“Melo-M” Vecgada lielkoncertos muzicēs kopā ar Dināru Rudāni un DJ Makree

Redakcija
Redakcija

Tuvojoties gada nogalei, uz tradicionālajiem Vecgada lielkoncertiem Rīgas Kongresu namā aicina čellu trio “Melo-M”, šoreiz piedāvājot īpaši daudzveidīgu programmu ar īpašo viesu Dināras Rudānes un DJ Makree līdzdalību.

Aizejošās Latvijas simtgades noskaņās koncerta programma veidota daudzveidīga un krāšņa – skanēs gan labi pazīstama latviešu autoru populārā mūzika, gan gaidāms ieskats nākotnē ar jaunām un mūsdienīgām kompozīcijām trīs čellu un solistu sadarbībā.

Koncerta īpašie viesi būs plaši pazīstamā un daudzpusīgā soliste Dināra Rudāne, kā arī jaunais, bet jau starptautisku atpazīstamību ieguvušais DJ Makree. Šādā kompānijā izskanēs jaunas versijas par pasaulē pazīstamiem un aktuāliem popmūzikas un deju mūzikas hitiem.

Līdztekus koncerta repertuāru bagātinās gan trio dalībnieka Kārļa Auzāna orģinālmūzika, gan vairāku pazīstamu latviešu tautasdziesmu izpildījums.

Koncertā “Melo-M” sastāvā muzicēs trio dalībnieki Kārlis Auzāns, Miķelis Dobičins un Jānis Pauls, kā arī sitamo instrumentu meistars Miķelis Vīte.

“Melo-M” Vecgada lielkoncerti Rīgas Kongresu namā notiks 27. decembrī plkst. 15.00 un 19.00.
Šobrīd vakara koncerts jau ir izpārdots, bet tirdzniecībā vēl pieejamas biļetes uz dienas koncertu plkst. 15.00. Tās var iegādāties “Biļešu paradīzes” kasēs un interneta vietnē Bilesuparadize.lv

Izrāžu videofragmenti vairākVideointervijas vairāk