epadomi/Tava virtuve/Epadomi TV/Arhīvs/Reklāma

Leģendārās grupas „Opus pro” brīvdabas koncerts Kalnciema kvartālā

25.maijā Kalnciema kvartālā brīvdabas koncertu sniegs leģendārā grupa„OpusPro” ar visu laiku labākajām dziesmām. 20. gadsimta astoņdesmitajos un deviņdesmitajos gados «OpusPro» bija viena no populārākajām latviešu grupām. Savas pastāvēšanas laikā «OpusPro» ierakstījusi piecus studijas albumus: «Dzimene» (1996), «Es eju tevi zagt» (2000), «Labākās dziesmas» (2002), «Tu un es» (kopā ar Alex meitu – dziedātāju Aiju Andrejevu; 2006), kā arī «Stāsts Nr. 13»(2014). Šis albums 2014. gadā saņēma «zelta» statusu.

Drukāt

Grupa koncertā iekļaus visu laiku labākās dziesmas - populārākos skaņdarbus, kas skanējuši šajās trijās desmitgadēs: «Rozā lietus», «Dzimene», «Šonakt», «Mīļā», «Svētuguns» un, protams, «Brīvību Baltijai» – vienu no spilgtākajām Atmodas laika himnām, kurai īpašu skanējumu piedeva grupas solista Alex spožais vokāls.
Grupas pašreizējais sastāvs:Alex, HArijs Zariņš, Juris Veremejs, Jānis Valters, Uldis Krūmiņš, Artūrs Zemnieks un Aija Andrejeva.

Vakara ievadā dzirdēsim Uldi Rudaku arplatēm.

Pasākuma sākums plkst.19:00. Ieeja bez maksas.

„OpusPro” koncertu rīkoKalnciema kvartāls, banka "Citadele" un "Lielvārdes alus".

Drukāt

Tev jābūt autorizētam,

Dienas citāts vairāk

Līdzīgi kā skaistums un mīlestība, māksla nav racionāli skaidrojama – tā ir sajūtama. Pieredze, ko var gūt mākslā, ir teju bezgalīga, jo mākslas formas ir daudzveidīgas un ir dažādi veidi kā atrast sevi mākslā.
Māksla paver plašāku redzesloku, jo caur mākslu var iepazīt dažādas personības un citu valstu kultūru. Tāpēc tas ir veids kā sevi bagātināt.

/Stiliste Santa Bindemane/

Avots: KultūrasVēstis.lv arhīvs

Izrāžu videofragmenti vairāk

Videointervijas vairāk