Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:21, Did:0, useCase: 0

epadomi/Tava virtuve/Epadomi TV/Arhīvs/Reklāma

Arī šoruden Latvijā skanēs patriotiskā koncertprogramma „Manai tautai”, kurā apvienojušies dziedātāji Armands Birkens, Lorija Vuda un Ieva Akuratere

Redakcija
Redakcija

Turpinot pērnruden aizsākto tradīciju, arī šoruden klausītājiem, sākot ar 8.novembri, tiks piedāvāta svinīgā koncertprogramma “Manai tautai”, kurā atkal apvienosies Armands Birkens, Lorija Vuda (abi dziedātāji pazīstami kā leģendārās apvienības „Čikāgas piecīši” dalībnieki) un Ieva Akuratere – mākslinieki, kuri caur savu daiļradi stiprinājuši latviešu pašapziņu un, no jauna iededzot latviešu tautas dvēselisko uguni, apvienoja visu latviešu tautu. Atgādināsim, ka visi trīs mākslinieki ir Triju Zvaigžņu ordeņa kavalieri.

Koncerta nosaukums radies no Ievas Akurateres izpildītās neoficiālās Dziesmotās atmodas himnas „Manai tautai” (autori – Andris un Brigita Ritmaņi), kura pirmoreiz skanēja tieši pirms trīsdesmit gadiem – 1988.gadā – festivālā „Liepājas dzintars” un pēc tam tautas manifestācijā Mežaparkā.

„Es zināju, ka mēs vēlreiz satiksimies, un tagad zinu, kad tas būs un kur! Man ir patiess prieks, ka varēšu atkal koncertēt kopā ar burvīgajām dziedonēm Ievu un Loriju! Koncertos skanēs dziesmas, kuras mums ir mīļas un īpašas. Šajā dziesmotajā Latvijas simtgadē mēs daudzajām balsīm pievienosim mūsu balsis, mūsu dziesmas vienotā mīlestībā par Latviju, piedaloties mūsu valsts godināšanā!” gatavojoties koncertiem Latvijā, pauž Armands Birkens.

Koncertos skanēs klausītāju iemīļotās dziesmas „Manai tautai”, „Lūgšana”, „Pazudušais dēls”, „Mūsu mīlestība”, „Rīta stundai ir sievietes vārds” un daudzas citas.

Biļetes uz abiem koncertiem var iegādāties „Biļešu Paradīzes” kasēs un internetā Bilesuparadize.lv

Koncerti “Manai tautai” notiks:

8.novembrī plkst.19 Talsu Tautas namā
12.novembrī plkst.19 Ādažu Kultūras centrā
14.novembrī plkst.19 Bauskas Kultūras centrā
15.novembrī plkst.19 Liepājas Latviešu biedrības namā
16.novembrī plkst.19 Rīgas Latviešu biedrības namā