Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:21, Did:0, useCase: 0

epadomi/Tava virtuve/Epadomi TV/Arhīvs/Reklāma

Koncertprogrammas „Mīlestība” pirmizrāde – jau šonedēļ Rojas estrādē

Redakcija
Redakcija

Piektdien, 19.jūlijā, jaunuzceltajā Rojas estrādē izskanēs koncertprogrammas „Mīlestība” pirmizrāde – latviešu komponistu mūziklu un rokoperu skaistāko skaņās tērpta atzīšanās divos cēlienos. Koncertā piedalīsies Latvijas Nacionālā teātra dziedošie aktieri Marija Bērziņa, Zane Dombrovska, Madara Botmane, Mārcis Maņjakovs, Ainārs Ančevskis, Raimonds Celms un Egils Melbārdis, kurš iejutīsies arī koncerta vadītāja lomā. Koncerta sākums – plkst.19.
Koncerta programmā iekļauti fragmenti no Raimonda Paula mūzikliem „Meža gulbji”, „Māsa Kerija” un izrādēm „Īsa pamācība mīlēšanā”, „Leģenda par Zaļo Jumpravu”, „Leo. Pēdējā bohēma”, Jāņa Lūsēna rokoperām „Indriķa hronika” un „Sfinksa”, Zigmara Liepiņa muzikālās drāmas „Adata” un mūzikla „Vadonis”, Imanta Kalniņa mūzikas izrādei „Lilioms”, Ulda Marhileviča traģikomiskās dziesmu spēles „Tobāgo!”, kā arī Mārtiņa Brauna izrādes „Mauglis” u.c. skaņdarbi.

Aktrise un dziedātāja Zane Dombrovska, kura veidojusi koncerta muzikālo režiju, pauž: „Var dziedāt notis, var dziedāt vārdus, un tomēr vairāk par visu gribas dziedāt stāstu. Tieši tāpēc ir īpašs prieks piedalīties šajā „Mīlestībā”, kas nozīmē vairāk nekā tikai šo vārdu,” bet viņas kolēģe Madara Botmane piebilst: „Manuprāt, dziesma ir stāsts. Stāsts, kuru stāsta komponists, vārdu autors... Ir skaisti un vērtīgi stāstīt stāstu, kas tuvs mums pašiem un pilnībā izprotams tikai un vienīgi mums, jo stāsts tiek stāstīts par mums. Mums – cilvēkiem un līdzcilvēkiem…”

Par pavadījumu un aranžijām gādās speciālais mūziklu orķestris Raimonda Macata (taustiņi) vadībā: Mārcis Auziņš (ģitāra), Norberts Skraucis (basģitāra) un Ainis Zavackis (sitaminstrumenti).

Koncerti “Mīlestība” notiks:

19.jūlijā plkst.19 Rojas estrādē
20.jūlijā plkst.19 Stopiņu Līgo parka estrādē
21.jūlijā plkst.16 Dobeles Ķeizarmeža estrādē
24.jūlijā plkst.19 Liepājā, koncertestrādē “Pūt, vējiņi”
8.augustā plkst.19 Valmieras estrādē
18.augustā plkst.16 Jēkabpilī, Krustpils saliņā
25.augustā plkst.16 Ikšķiles estrādē

Biļetes uz koncertiem var iegādāties „Biļešu Paradīzes” kasēs un internetā Bilesuparadize.lv

Izrāžu videofragmenti vairākVideointervijas vairāk