Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:21, Did:0, useCase: 0

epadomi/Tava virtuve/Epadomi TV/Arhīvs/Reklāma

Sākas biļešu pārdošana uz Sāras Braitmenas koncertu

Redakcija
Redakcija

Šodien plkst. 10.00 visā “Biļešu serviss” tīklā un Biļešu Serviss - Biļešu Serviss sākas biļešu pārdošana uz pasaulslavenās solistes Sāras Braitmenas jaunās programmas koncertu. Biļešu cena, sākot no €29. Atgādinām, ka pasaules visu laiku veiksmīgākā soprāna īpašniece Sāra Braitmena 3.novembrī uzstāsies Arēnā Rīga. Latvijas galvaspilsētā viņa viesosies jaunākā, nule kā klajā nākušā albuma “Hymn” koncertturnejas ietvaros. Tas nozīmē, ka klausītājiem būs iespēja baudīt gan mākslinieces jaunākos hitus, gan visu laiku slavenākās kompozīcijas un, protams, tradicionāli krāšņu šovu.

Sāra Braitmena pazīstama kā klasiskās un mūsdienu mūzikas simbiozes jeb classical-crossover novirziena izveidotāja un pati zināmākā pārstāve.

Karjeras laikā pārdoti vismaz 30 miljoni viņas ierakstu vienību. Viņa ir vienīgā māksliniece, kuras vārds vienlaikus atradies gan Billboard klasiskās, gan deju mūzikas topos, un viņa saņēmusi vairāk nekā 180 zelta un platīna apbalvojumus vairāk nekā 40 valstīs.

Tāpat mēs viņu zinām kā ikonisko lomas izpildītāju rokoperā “Operas spoks”, kuras ieraksti tiražēti vismaz 40 miljonos eksemplāros. Braitmenas duetā ar Bočelli iedziedātais Time To Say Goodbye ir vairāk nekā 12 miljonos eksemplāru tiražēts starptautisks panākums.

Sāra Braitmena ir to reto mākslinieku vidū, kas aicināti uzstāties vairāku Olimpisko spēļu ceremonijās -1992.gadā Barselonā un 2008.gadā Pekinā.

Vairāk informācijas:
Home - Sarah Brightman : Sarah...

Izrāžu videofragmenti vairākVideointervijas vairāk