Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:21, Did:0, useCase: 0

epadomi/Tava virtuve/Epadomi TV/Arhīvs/Reklāma

Ansamblis “Tangoriginales” piedāvā jaunu skatījumu uz Baha skaņdarbiem

Redakcija
Redakcija

Festivālā “Eiropas Ziemassvētki” 14. decembrī Spīķeru koncertzālē jaunu skatījumu uz labi zināmiem izcilā vācu skaņraža Johana Sebastiāna Baha skaņdarbiem piedāvās ansamblis “Tangoriginales”, kurā apvienojušies trīs talantīgi un jaunības enerģijas pilni mūziķi – čellists Marks Viļenskis, akordeonspēles virtuozs Savva Zihs un Andris Veinbergs – viens no pieprasītākajiem Latvijas kontrabasistiem.

2014. gadā dibinātā ansambļa “Tangoriginales” dalībnieki ir starptautisku konkursu laureāti, kas muzicē arī kā solomākslinieki un guvuši koncertpieredzi starptautiskos festivālos. Ansambļa fokusā ir tango un džeza tradīcijās sakņots repertuārs, kurā dziļa emocionalitāte savijas ar nospriegotu dramatismu un spirdzinošu brīvības sajūtu. Šīs intereses atbalsojas arī ansambļa oriģinālajā skatījumā uz Baha skaņumākslu.

Koncerta programmā dzirdēsim Johana Sebastiāna Baha Fantāziju un fūgu solminorā, Augsto mesu siminorā, sonāti vijolei un klavesīnam faminorā (transkripcijas).

VSIA “Latvijas Koncertu” organizētais festivāls “Eiropas Ziemassvētki” notiek no 6. līdz 29. decembrim. Klausītāji koncertos varēs baudīt Ludviga van Bēthovena sonātes, Johana Sebastiāna Baha apjomīgo “Ziemassvētku oratoriju”, populāro lūgšanu “Ave Maria” dažādu laikmetu un tautību komponistu skatījumā, kā arī džeza aranžijas. Festivālā uzstāsies solisti – soprāns Elīna Šimkus; kontrtenors Sergejs Jēgers; pianists Reinis Zariņš, kā arī Sinfonietta Rīga, Latvijas Radio koris, Latvijas Radio bigbends u.c.

Biļetes “Biļešu paradīzes” kasēs un koncertu norises vietās.

KAM UN KAD ZVANĪT COVID-19 SAKARĀ?