Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:21, Did:0, useCase: 0


Arēnā Rīga uzstāsies Diāna Arbeņina un grupa “Nakts snaiperi”

Redakcija
Redakcija

2019. gada 22. novembrī Arēnā Rīga par godu jubilejai savas pasaules koncerttūres ietvaros uzstāsies
Diāna Arbeņina un grupa “Nakts Snaiperi”! Diāna Arbeņina un grupa “Nakts Snaiperi” (“Ночные Снайперы”) ir īsta leģenda, kura jau sen atrodas ārpus krievu roka izpratnes robežām. Māksliniece nepārtraukti eksperimentē ar skanējumu, viņa ir radījusi vairāk nekā divsimts dziesmu un turpina veiksmīgi strādāt.

Diāna raksta mūziku filmām, veido aranžējumus saviem hītiem ar simfonisko orķestri, ieraksta dziesmas duetā ar visu mērogu krievu zvaigznēm – sākot ar Grigoriju Ļepsu un Basta un beidzot ar Tamaru Gverdciteli. Viņas dziesmu teksti jau ir kļuvuši par klasiku. Viņa vienmēr ir godīga pret sevi un apkārtējiem, izvirza sev augstus mērķus un sasniedz tos! Diāna Arbeņina ir ne tikai dziedātāja, bet arī aktrise: viņas emocijas, mūzikas, vārdu un jūtu kaleidoskops ir tas, kas atšķir katru jaunu koncertu no iepriekšējiem.

"31 Весна"2018. gadā “Nakts Snaiperiem” apritēja 25 gadi. Šo notikumu grupa atzīmēs ar pasaules turneju, un tās galamērķi atrodas abpus Atlantijas okeānam.

Viens no svarīgiem punktiem turnejas ietvaros būs Rīga, un koncerts tajā notiks 22. novembrī Arēnā Rīga!

Biļetes interneta vietnē Aula — biļešu tirdzniecība koncertiem, sporta...