Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:21, Did:0, useCase: 0

epadomi/Tava virtuve/Epadomi TV/Arhīvs/Reklāma

Pirmo reizi Rīgā uzstāsies amerikāņu grupa Suicideboys

Redakcija
Redakcija

10. jūlijā pirmo reizi Rīgā First Mir naktsklubā uzstāsies amerikāņu rep grupa Suicideboys, informē portāls alticevents.info.

«Suicideboys» ir grupa no Amerikas, kas izpilda dziesmas cloud-rap stilā. Grupa tika izveidota pāris gadus atpakaļ Jaunorleānā. Par grupas dalībniiekiem kļuva pavisam jauni mūziķi, kuri nestāsta par sevi, kā arī nesniedz intervijas. Tāpēc šobrīd par zēniem nekas nav zināms, toties viņu darbi gan ir ļoti pazīstami daudziem klausitājiem.

Sliks un Rubi da Čerri ir brālēni un Suicideboys dueta dalībnieki, kas strauji uzņem apgriezienus, kļūstot arvien populārāki. Katru dienu mākslinieki iepriecina savus fanus ar jauniem miksiem, kas tiek izlikti grupas sociālajos tīklos, kā arī priecina ar koncerttūrēm gan Amerikā, gan citur pasaulē.

Viņu debijas albums nāks klajā tikai gada beigās, bet jau tagad viņi var droši lepoties ar savu milzīgo auditoriju. Miksteipiem un trekiem Soundcloud portālā ir vairāk nekā 4 miljoni klausījumu.

Rīgā mākslinieki uzstāsies lielas koncertūres ietvaros un izpildīs gan savus labākos darbus, gan pavisam jaunas dziesmas.

Biļetes ir pieejamas oficiālā koncertūres mājaslapā $uicideboy$ | Europe Tour 2017

Izrāžu videofragmenti vairākVideointervijas vairāk