Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:21, Did:0, useCase: 0

epadomi/Tava virtuve/Epadomi TV/Arhīvs/Reklāma

Tuvojas džeza mākslinieku konkurss „Riga Jazz Stage 2019”

Redakcija
Redakcija

Džeza mākslinieku konkursa žūrija ir izvēlējusies jaunos džeza talantus, kuri ir saņēmuši uzaicinājumu uzstāties“Riga Jazz Stage”konkursa koncertā 4.aprīlī Rīgā, “Splendid Palace”. “Riga Jazz Stage” ik gadu Rīgā pulcē Latvijas un ārzemju uzlecošās džeza zvaigznes, ļaujot arī klausītājiem just līdzi konkursa radošajai sāncensībai un baudīt džeza mūziku vēl līdz šim nedzirdētās interpretācijās.Šogad žūrija uz Rīgu ir uzaicinājusi 26 džeza vokālistus un pianistus no 15 valstīm.

Konkursa koncertā uzstāsies:
A Bu(Ķīna), Alexandra Mostovyak (Krievija), Anil Bilgen (Turcija), Annemarija Moiseja (Latvija), Atis Andersons(Latvija), Can Yapicioglu (Turcija), Ceren Temel(Turcija), Cleo Steinberger(Vācija), Dila Bahar(Turcija), Ella Hohnen-Ford (Lielbritānija), Elza Ozoliņa (Lavija), Hyeonseon Baek (Dienvidkoreja), Jake Hart(ASV), Joel Remmel (Igaunija), Judyta Pisarczyk(Polija), Kateryna Kravchenko(Ukraina), Katrīna Kabiņecka(Latvija), Kristina Kasperaityte(Lietuva), Lajos Tóth (Ungārija), Liselotte Östblom (Zviedrija), Marianne Leibur (Igaunija), Povel Widestrand(Zviedrija), Rina Yamazaki(Japāna), Santa Šillere (Latvija), Sol Jang (Dienvidkoreja), Wilbur Whitta(Austrālija).

No Latvijasir vislielākais dalībnieku skaits – 5. Visi dalībnieki konkursam ir pieteikušies pirmo reizi. Annemarija Moisejastudējusi Rīgas Doma kora skolā kā džeza vokāliste pie Ingas Bērziņas un sadarbojusies ar latviešu mūziķiem. Pianists un komponists Atis Andersons studējis Londonas Mūzikas koledžā, Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā un Amsterdamas konservatorijā. Mūziķe Elza Ozoliņa, kas šobrīd studē Igaunijas Mūzikas un teātra akadēmijā, aktīvi piedalās igauņu džeza skatuves dzīvē. Savukārt, vokālistes Santa Šillere un Katrīna Kabiņecka šobrīd arī apgūst džeza dziedāšanu Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā.
Otrs lielākais dalībnieku skaits ir Turcijai, kura ir pārstāvēta ar 4 konkursantiem, pa diviem dalībniekiem katrā kategorijā.

Žūrijas sastāvā ir profesionāli mūziķi un eksperti no Lielbritānijas, Japānas, Itālijas, ASV, Turcija, Igaunijas, Lietuvas, Portugāles un Latvijas.

Klausītāji ir laipni aicināti izbaudīt 3 muzikāli dzirkstošus vakarus ar lieliskiem koncertiem, kuri ir pieejami ikvienam džeza mūzikas baudītājam un cienītājam.

Biļetes pieejamas “Biļešu Serviss” kasēs un Internetā.

Vairāk informācijas: Riga Jazz Stage

Izrāžu videofragmenti vairākVideointervijas vairāk