Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:21, Did:0, useCase: 0

epadomi/Tava virtuve/Epadomi TV/Arhīvs/Reklāma

12. jūlijā vienreizēja iespēja dzirdēt Inesi Galanti Kalnciema kvartālā

Redakcija
Redakcija

12. jūlijā, brīdi pirms festivāla “Summertime – aicina Inese Galante”, Rīgā, Kalnciema kvartālā pirmo reizi norisināsies koncerts “Ar mīlestību no Ineses Galantes”, kura laikā viena no skaistākā soprāna tembra īpašniecēm – Inese Galante, kopā ar pianistu Aivaru Kalēju un jaunajiem talantiem dāvās klausītājiem neaizmirstamu vasaras vakaru. Norises laiks plkst. 18.00-23.00, ieeja bezmaksas.

Pašā vasaras vidū Kalnciema kvartālā festivāla “Summertime – aicina Inese Galante” patronese aicina rīdziniekus un pilsētas viesus uz vienīgo bezmaksas koncertu šajā gadā – “Ar mīlestību no Ineses Galantes”. Šajā vakarā no skatuves skanēs pazīstamas liriskas kompozīcijas par mīlestību klavieru pavadībā, kas ļaus visiem klātesošajiem izbaudīt labi zināmas melodijas. Koncertā piedalīsies arī konkursa “Ineses Galantes talanti” uzvarētāji, kuru muzikālos panākumus novērtējuši ne tikai dziedātājas mūzikas cienītāji, bet arī mākslas un mūzikas profesionāļi.

Inese Galante ir starptautiskā mūzikas festivāla “Summertime” idejas autore un patronese. Dziedātājai piešķirts Triju Zvaigžņu ordenis, viņa ir Latvijas Lielās mūzikas balvas laureāte (1994). Ineses Galantes balsi iemīļojuši klausītāji Elizejas lauku teātrī Parīzē, Monpeljē un Sendenī festivālos, Londonas Bārbikana Centrā, Vigmora zālē, Karaliskajā Alberta zālē un Kensingtonas pilī, Glāzgovas Karaliskajā operas teātrī, Ņūportas festivālā ASV, Stokholmas Karaliskajā operā, Maskavas Lielajā teātrī un citviet.

Festivāls “Summertime – aicina Ineses Galante” norisināsies 9.-12. un 14.-15. augustā Dzintaru koncertzālē. Sīkāka informācija par festivāla programmu: Inese Galante Summertime 2018 | Jūrmalā mūzikas...

Kalnciema kvartāla pasākumu sezonu atbalsta „Domenikss” un „Lielvārdes alus”.

Izrāžu videofragmenti vairākVideointervijas vairāk