Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:21, Did:0, useCase: 0


Sākusies pieteikšanās vasaras mācībām Dundagas pili

Redakcija
Redakcija

Mācību gadam izskanot, vokālais pedagogs Edgars Kramiņš jau sesto reizi aicina vokālistus un vokālos pedagogus uz vasaras profesionālās pilnveides programmām "Dziedi ar audzēkni!" un "Izdziedi vasaru", lai divu nedēļu garumā atdzīvinātu Dundagas pilī ar kopīgi veidotām koncertprogrammām un muzikālo izrāžu inscenējumiem. Mācību gads Latvijas skolās noslēdzies un daļai cilvēku sācies atvaļinājumu laiks. Tas nozīmē, ka ir pienācis pēdējais brīdis, lai padomātu vasaras piedzīvojumiem un tās lietderīgu pavadīšanu.

Vokālais pedagogs Edgars Kramiņš kopā ar Vocal academia pedagogiem un konsultantiem piedāvā apmesties Dundagas pilī, lai piedalītos izglītojošās, radošās vasaras programmās. Edgars Kramiņš saka: “Mēs ik vasaru atdzīvinām kādu Latvijas pili. Mācamies, muzicējam, guļam un ēdam, bet vakaros apmeklējam meistarklases un sniedzam koncertus. Jā, mēs spēlējam teātri, paši veidojam dekorācijas, tērpus un frizūras. Un tas visus aizrauj. Vasarās skolas slēgtas, bet dziedātājiem balss jākopj arī atvaļinājuma laikā. Tāpēc šī ir brīnišķīga iespēja gan audzēkņiem, gan skolotājiem kā turpināt pilnveidot savas prasmes un iegūt jaunas zināšanas.”

13. – 18. jūlijs Vokālo pedagogu vasaras kursi "Dziedi ar audzēkni!" sniedz iespēju saņemt ieteikumus kā no kolēģiem, tā pieaicinātajiem konsultantiem, veicot dažādu vokālo metožu salīdzinošo analīzi. Tā rezultātā tiek pilnveidotas pedagogu aktiermeistarības, skatuves kustības un runas prasmes. Izskaņā tiks sagatavots kamermūzikas koncerts “O sole mio”, kas būs veltīts Jāņa Zābera daiļradei un pedagogi saņems apliecību par profesionālās kvalifikācijas pilnveidi.

18. – 27. jūlijs Vokālās mākslas laboratorija "Izdziedi vasaru", kurās var pieteikties ikviens vokālās dziedāšanas interesents sākot no 12 gadiem bez vecuma ierobežojuma. Tā ir laba iespēja ikvienam dziedātgribētājam papildināt savas prasmes ne tikai solo un ansambļa dziedāšanas, skatuves runas, horeogrāfijas un aktiermeistarības nodarbībās, bet arī piedalīties muzikālo izrāžu iestudējumos. Nometnes noslēgumā 27.jūlijā, Sklandaraušu festivāla ietvaros, klausītājiem tiks parādīti divi muzikālo izrāžu iestudējumi un dziedātāji saņems apliecību par profesionālās kvalifikācijas pilnveidi.

Radošās brigādes sastāvā: komponists Juris Ābols, diriģents Normunds Vaicis, pianisti Veronika Zubairova, Francis Gaiļus un Jānis Karpovičs, dziedātāja Aija Smiltēna, režisore Biruta Bauma, horeogrāfe Paula Gorobeca, skatuves runas pedagoģe Sandra Volšteine u.c.

Pieteikums, norādot dalībnieka vārdu, uzvārdu un personas kodu. jāsūta uz e-pastu: info@vocalacademia.lv. Nepalaidiet garām unikālu iespēju satikt dziedošus draugus!

Plašāka informācija: Vocal Academia – Tembrāli skaistas balss...