Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:21, Did:0, useCase: 0


Foto: World Jazz Festival viesi

Redakcija
Redakcija
No 26. līdz 28. jūlijam Rīgā norisinājās ikgadējais džeza mūzikas festivāls "World Jazz Festival". Šogad pasākums svinēja piecu gadu jubileju un uz koncertiem bija uzaicināti tādi mākslinieki, ka poļu vokaliste Anna Marija Jopeka, soul dziedātājs Tonijs Momrels, leģendāra saksofoniste Kendija Dalfere, mūziķis Oļegs Akkuratovs, Maskavas Džeza orķestris saksofonista Igora Butmana vadībā, kā arī populārs komponists Mišels Legrāns.

Ka informē rīkotāji, visas trīs dienas bija jau sen izpārdotas. Uz jubilejas "World Jazz Festival" bija atbraukuši viesi no Baltijas, kā arī no Polijas, Horvātijas, Izraēlas, Krievijas, Ungārijas un Bulgārijas. Visas trīs dienas kinoteatrī "Splendid Palace", Kongresu namā, Reformācijas laukumā, restorānā "67 Grill Lounge" pulcējas speciāli festivāla viesi, šovbiznesa pārstāvji, mūziķi, biznesmeni un festivāla draugi.