Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:21, Did:0, useCase: 0

epadomi/Tava virtuve/Epadomi TV/Arhīvs/Reklāma

Aicina izmantot mobilo lietotni “Svētki”

Mobilā lietotne “Svētki” ar aktuālu un noderīgu informāciju par Dziesmu un deju svētku norisi jau pieejama lejupielādei gan dalībniekiem, gan skatītājiem. IT uzņēmuma SQUALIO izveidotā lietotne ir bezmaksas, to var iegūt Google Play (Android platformas tālruņiem) un Apple Store (iOS tālruņiem).

Gan svētku dalībniekiem, gan apmeklētājiem noderēs lietotnē “Svētki” iekļautā informācija par svētku pasākumiem, aktualitātes un interesanti fakti par svētkiem, svētku tiešraides un video stāsti.

Dalībnieki, pierakstoties lietotnē ar savu paroli, ko ieguva reģistrējoties elektroniskajā dalībnieku reģistrācijas sistēmā, piekļūs arī personalizētai, sev praktiski noderīgai informācijai, tostarp:

Personalizēts svētku grafiks:
o informācija par dalībnieka pārstāvētā kolektīva (vai kolektīvu) mēģinājumu, koncertu vietām un laikiem;
o informācija par naktsmītni, maltīšu vietām un laikiem;
o kartes un saites uz sabiedriskā transporta maršrutu informāciju.
Paziņojumi un brīdinājumi.
Informācija par svētku sadarbības partneru piedāvājumiem un īpašām iespējām dalībniekiem.

Lietotnes izstrādātājs ir Dziesmu un deju svētku atbalstītājs, Svētku reģistrācijas sistēmas izstrādātājs, Latvijas informācijas tehnoloģiju uzņēmums SQUALIO. Tagad uzņēmuma zināšanas un pieredze pieejama arī Dziesmu un deju svētku dalībniekiem.

Izrāžu videofragmenti vairākVideointervijas vairāk