Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:364, Did:0, useCase: 0


Video: Prezentēs Ingas Bērziņas albumu "SIEVIETES SAPŅI"

Redakcija
Redakcija
Džeza dziedātājas un pedagoģes Ingas Bērziņas dziesmu cikla „SIEVIETES SAPŅI” albuma prezentācija notiks 2019.gada 7.novembrī plkst. 18.00 Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas Ērģeļu zālē. Ieeja pasākumā bez maksas. Dziesmu cikls ir džeza kompozīciju kopums, kas savu izpausmi atradis dzejnieces Daces Micānes – Zālītes intīmi tēlainajā valodā. Īpaši niansētu skanējumu albumam piešķir somu pianista, komponista un aranžētāja Tuomo Uusitalo dalība projektā, kas no jaunās paaudzes pianista skatupunkta vēro un papildina latviešu valodā radītā muzikālā materiāla krāsu gammu. Cikls sastāv no 9 kompozīcijām. Ieraksts veikts Latvijas Radio 1.studijā.
Albums izdots ar Valsts kultūrkapitāla fonda atbalstu.

Inga Bērziņa ir džeza vokāliste, Docente Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā, kā arī džeza vokālais pedagogs Rīgas Doma kora skolā.
1991. gadā absolvējusi džeza nodaļu Gņesina vārdā nosauktajā mūzikas pedagoģijas akadēmijā Maskavā. Mācījusies pie amerikāņu Grammy balvai nominētās džeza vokālistes Dženetas Losones, pilnveidojusies Ņujorkas Universitātē (New School University Jazz Department). Koncertējusi Baltijas valstīs, Somijā, Norvēģijā, Polijā, Vācijā, Austrijā, Spānijā un ASV.

Albumi: „Wave” (2000) „4.30 AM” (2002) „Balādes” (2007) „Neizteiktie vārdi" (2013) „Sievietes sapņi” (2019).
Tuomo Uusitalo ir godalgots džeza pianists, komponists, aranžētājs un pedagogs.
Dzimis Tamperē (Somijā), klavierspēli sācis apgūt 6 gadu vecumā. Kā pusaudzis spēlējis dažāda stila mūziku no klasikas līdz rokam un popmūzikai. Agri sapratis savu aizraušanos ar improvizāciju. Šobrīd pārsvarā darbojas Ņujorkā, turpinot savu darbību internacionālos džeza mūzikas projektos.
Dace Micāne - Zālīte ir dzejniece, publiciste, kultūrpētniece, režisore un scenāriste. Vairāk kā 15 muzikāli dramatisku izrāžu libretu autore un režisore Latvijā un ASV. Lielās mūzikas balvas laureāte, koncerta „Dzimuši Latvijai” scenārija autore.
Vērtējums: