Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:364, Did:0, useCase: 0

epadomi/Tava virtuve/Epadomi TV/Arhīvs/Reklāma

Video: Nikolajs Puzikovs piedāvā jaunu vasaras hitu un dziesmas video

Drukāt

Dziedātājs un joprojām Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes kārtībnieks Nikolajs Puzikovs, vienmēr ir vēlējies savā repertuārā iekļaut dziesmas, kuras uzrunā klausītājus, ir pozitīvas un kuras varētu skanēt klubos, pludmalēs un privātās ballītēs. Arī viņa jaunākais ieraksts “Ne par ko” ir vasarīga, pozitīva un moderna dziesma. Tāda, kādas patīk pašam dziedātājam un kuras labprāt atskaņo dīdžeji mūzikas klubos, kuros skan arī latviešu dziesmas. Dziesmas autors ir viens no pēdējā laika ražīgākajiem dziesmu autoriem - Gatis Mūrnieks, ar kuru sadarbība aizsākās jau ierakstot duetu ar Katrīnu Binderi dziesmā “No ziemeļiem uz dienvidiem”.

Dziesmas videoklipa autors ir producents DJ Dween (Kaspars Dvinskis). Video romantiskākā daļa filmēta “Monika Centrum Hotel” (Rīgā, Elizabetes iela 21). Par filmēšanai laipni atvēlētajām telpām klipa veidotāji saka paldies Mārtiņam Jēkabsonam. Paldies par atbalstu arī Paulam Janam Romānam.

Vērtējums:

Tev jābūt autorizētam,

Izrāžu videofragmenti vairākVideointervijas vairāk