Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:364, Did:0, useCase: 0

epadomi/Tava virtuve/Epadomi TV/Arhīvs/Reklāma

Video: “Saldās sejas” jaunākais dalībnieks izdod pirmo dziesmu

Redakcija
Redakcija
Grupas “Saldās sejas” tika dibināta 1985. gadā un pārtrauca savu darbību, tā īsti to nemaz neuzsākot. Taču 2016. gadā grupa atkal atsāka darbību, kad Guntars Račs, atzīmējot savas populārās dzejoļu grāmatas “365” izdošanu, ap sevi pulcināja vecos cīņu biedrus un grupas pirmā sastāva dalībniekus - Tomasu Kleinu, Ivo Fominu, Ainaru Virgu, piepulcinot tiem arī Normundu Rutuli, Mārci Judzi, Jāni Buķeli, Normundu Rutuli , Andri Alviķi, Uģi Tirzīti, Katrīnu Binderi un Jāni Narkevicu. Grupa pērn sniedza 20 koncertus skatītāju piepildītās zālēs visā Latvijā, kā arī sāka ierakstīt jaunas dziesmas. Līdz šim jaunās dziesmas rakstīja Tomass Kleins un Guntars Račs, bet vecāko grupas biedru pierunāts, savu pirmo dziesmu nu ir uzrakstījis arī grupas jaunākais dalībnieks Jānis Narkevics juniors. Jaunās dziesmas “Iemīlējies autobuss” vārdu autors ir Guntars Račs, bet studijā to producēja Gints Stankevičs.

Nākamajā pirmdienā Guntars Račs un “Saldās sejas” plāno izsludināt vērienīgu koncertu sēriju “Reiz Ziemassvētkos”, kuru koncerti notiks Rīgā, Liepājā, Valmierā, Ventspilī, Cēsīs, Rēzeknē, Tukumā, Siguldā un Jelgavā.
Tuvākais, publiski pieejamais grupas “Saldās sejas” koncerts notiks 3. novembrī, Krustpils kultūras namā.
Vērtējums:
Izrāžu videofragmenti vairākVideointervijas vairāk