Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:364, Did:0, useCase: 0


Foto: Justs tuvāko draugu lokā nosvin albuma iznākšanu

Redakcija
Redakcija
26. aprīlī klubā “de flou” mūziķis Justs savus tuvākos draugus cienāja ar Hennessy un torti, lai kopā nosvinētu albuma “Here I Am” iznākšanu. Albums digitālajās platformās nāca klajā 20.aprīlī, tā dziesma “Falling Down” iekļauta globālās straumēšanas vietnes Spotify pleilistēs “Fresh Finds” un “Fresh Finds: Hiptornix”, kur pāris dienu laikā guvusi vairāk kā 20 tūkstošus klausījumu. Dziesma tapusi “RIGaLIVE” nometnes laikā kopā ar producentu Andi Ansonu. Piecas no astoņām albuma dziesmām veidotas sadarbībā ar progresīvo deju mūzikas producentu Makree, kas albumā izceļ jaunas deju un house mūzikas garšas.

“Vislielākais paldies par šo albumu Makree, ar ko kopā mēs esam daudz strādājuši un arī diskutējuši, katrā brīdī, kad man bija šaubas, kad es nevarēju atrast spēku sevī, lai turpinātu, Makree bija tas, kurš teica, ka jādara un jādara tā, lai pašiem patīk, ka nav jāklausa un jāseko kādiem pieņemtiem industrijas standartiem, bet jāiet savs ceļš. To mēs arī centāmies darīt, esmu ļoti priecīgs, ka albums beidzot nonācis pie klausītājiem. Paldies visiem maniem tuvajiem cilvēkiem, kas palīdzējuši, ticējuši un atbalstījuši,” saka Justs.

Foto: Māris Kreicbergs