Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:364, Did:0, useCase: 0

epadomi/Tava virtuve/Epadomi TV/Arhīvs/Reklāma

Video: Miglāne un Brikmanis jaunā dziesmā par Laimes lāci

Redakcija
Redakcija
Tuvojoties gada nogalei, kad laimes vēlējumi kļūst par pašsaprotamu ikdienas komunikācijas sastāvdaļu, televīzijas šova “X Faktors” pirmās sezonas zvaigzne Adriana Miglāne un grupas “Dziļi violets” solists Nauris Brikmanis ieskaņojuši jaunu kompozīciju par Laimes lāci – folklorizējušos Andreja Upīša simbolisko literāro tēlu, kurš nu iedzīvināts gan muzikāli, gan saturiski aktuālā interpretācijā. Lai mudinātu Latvijas sabiedrību atturēties no tik iecienītās nodarbes – gaušanās par dažādām nebūšanām, bet pašiem iet un darīt lietas, kas uzlabotu ikdienu un dzīvi kopumā, tapusi iedvesmojoša dziesma, kas mūsdienīgā valodā un skanējumā ceļ ikviena klausītāja pašapziņu. Dziesmas mūzikas autors ir Reinis Sējāns, kā arī pavisam drīz dziesmas videoklips nonāk pie skatītājiem.

“Laimes lācis mums māca, ka nav vērts gaidīt rītdienu, ir jārīkojas jau šodien. Ne tikai dziesmas vārdi, bet arī pati dziesmas tapšana bija iedvesmojoša, manuprāt, man un Naurim izveidojusies lieliska sadarbība. Ceru, ka mūsu kopdarbu un dziesmā ietvertās atziņas novērtēs arī klausītāji,” par muzikālo projektu stāsta Adriana Miglāne, šova “X Faktors” zvaigzne.
Vērtējums:
Izrāžu videofragmenti vairākVideointervijas vairāk