Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:364, Did:0, useCase: 0


Video: “Melo– M” un Dināra Rudāne ieraksta “Dāvāja Māriņa”

Redakcija
Redakcija
Čellu trio “Melo – M” sadarbībā ar plaši pazīstamo dziedātāju Dināru Rudāni šonedēļ laiž klajā jaunu dziesmu – savdabīgu un jaunu versiju par vienu no populārākajām Raimonda Paula dziesmām “Dāvāja Māriņa”, kas kalpo kā priekšvēstnesis čellistu un Rudānes gaidāmajām koncertaktivitātēm mūzikas programmas “Pieci elementi” ietvaros.

Koncertprogrammu “Pieci elementi” šoruden “Melo-M” un Dināra Rudāne piedāvā klātjust vairākos koncertos Latvijas pilsētu kultūras centros.
Tuvākie koncerti gaidāmi 9. oktobrī Berģu Kultūras centrā, 18. oktobrī Jelgavas Kultūras namā, 23. oktobrī Alūksnes Kultūras namā, 30. oktobrī kultūras centrā “Siguldas Devons” un 20. novembrī Latgales vēstniecībā “GORS”. Biļetes uz koncertiem var iegādāties “Biļešu paradīzes” tirdzniecības vietās un interneta vietnē bilesuparadize.lv.
Vērtējums: