Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:364, Did:0, useCase: 0


Video: “Knīpas un Knauķi” aicina visus uz neklātienes ballīti

Redakcija
Redakcija
2021. gada pavasarī bērnu vokālā studija «Knīpas un Knauķi» svinēs 50 gadu jubileju un, lai dalītos svētku priekā jau tagad, knīpas piedāvā jaunu Jāņa Ķirša un Guntara Rača dziesmu “Nāc uz ballīti”, kurai tapis arī video.

Saprotamu iemeslu dēļ, nekāda lielā ballīte šobrīd nav iespējama, tāpēc studijas bērmi un dziesmas autori, veidojot video, devās uz mežu, kur svaigā gaisā tapa video, bet lielākā daļa studijas dalībnieku video ierakstu veica esot savās mājās. Visu kopā samontēja studijas “Dween Production” producents Kaspars Dvinskis.
“Knīpas” aicina skatīties video un priecāties ģimenes lokā, pie eglītes un, lai jautrāk, aicina bez maksas lejupielādēt dziesmas instrumentālo pavadījumu un iemācīties dziesmu pašiem! Noderēs arī citos ziemas prieku svētkos, ja ne šogad, tad nākamgad!
Vērtējums: