Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:364, Did:0, useCase: 0

epadomi/Tava virtuve/Epadomi TV/Arhīvs/Reklāma

Video: „Labvēlīgais Tips” laidīs klajā hīta „Lai” jauno versiju

Redakcija
Redakcija
Šonedēļ nāk klajā grupas „Labvēlīgais Tips” hīta „Lai” jaunā versija. Atgādināsim, ka nākamgad kopš šīs dziesmas tapšanas apritēs divdesmit gadi, un tā bija iekļauta grupas albumā „Tipa labākās dziesmas”, kas tika izdots 1999.gadā.
Kā uzsver grupas dalībnieki, „Lai” šajos gados ir skanējusi gandrīz katrā grupas koncertā, vienmēr izpelnoties klausītāju ovācijas. „Tāpēc dziesma ir pelnījusi, lai viņai nopūstu laika putekļus, piebērtu kādu šķipsnu skaņu garšvielu un no jauna iemūžinātu digitālās krātuvēs,” pauž mūziķi, piebilstot – nudien, kāpēc gan „Lai” nekļūtu par oficiālo Jaungada himnu? „Tā jau līdz šim ir tikusi izmantota jubilāru sumināšanā, salūtu blīkšķināšanā, eglītes iedegšanā, tortes izstumšanas ceremonijā un citos tikpat nozīmīgos dzīves mirkļos!” Un – galu galā – kāpēc Jaungada naktij dziesmu un melodiju ziņā, ir jābūt apdalītai attiecībā pret Ziemassvētkiem un Līgo vakaru?!

„Biļešu Paradīzē” vēl ir pieejamas dažas biļetes uz „TIPA” Vecgada šova „Lai laime nepāriet!” papildkoncertu, kas 31.decembrī plkst.16 notiks Rīgas Kongresu namā!
Vērtējums:
Izrāžu videofragmenti vairākVideointervijas vairāk