Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:364, Did:0, useCase: 0

epadomi/Tava virtuve/Epadomi TV/Arhīvs/Reklāma

Ar grupas “Ducele” uzstāšanos prezentē grāmatu "100 vispopulārākās latviešu dziesmas"

Redakcija
Redakcija

Vakar, Rīgas svētku ietvaros Vērmanes dārzā tika atvērta jaunā nošu grāmata “100 vispopulārākās latviešu dziesmas, 1. daļa”. Dziesmas kopā ar skatītājiem un klausītājiem izdziedāja arvien lielāku popularitāti gūstošā latviešu ekoloģiskās mūzikas grupa “Ducele”, kas īpaši šim gadījumam par godu, savā programmā bija iekļāvuši arī vairākas šajā grāmatā atrodamās dziesmas, tostarp “Seši mazi bundzinieki” un “Kur tu teci”.

Dziesmas tika izpildītas “Ducelei” raksturīgā manierē, krustojot latviešu tradicionālo folkmūzikas skanējumu ar amerikāņu kantrī. Daudzie klausītāji izbaudīja priekšnesumu, laimēja balvas un lieliski pavadīja pēcpusdienu.

Grāmatā “100 vispopulārākās latviešu dziesmas, 1.daļa” atrodamas tautasdziesmas, šlāgeri, ziņģes, kā arī Raimonda Paula, Imanta Kalniņa, Ērika Ķiģeļa, Mārtiņa Brauna, Prāta Vētras un citu autoru pašas, pašas populārākās dziesmas.

Grāmata pieejama visās grāmatnīcās, kā arī pasūtāma MicRec mājas lapā internetā šeit: https://goo.gl/ieh1aC

Izrāžu videofragmenti vairākVideointervijas vairāk