Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:364, Did:0, useCase: 0

epadomi/Tava virtuve/Epadomi TV/Arhīvs/Reklāma

Video: “Tā kā brīnums”. Māsas Šomases dāvina mammai vārda dienā īpašu dziesmu

Māsas Šomases - Kristīne, Liene un Sandra Šarlote sveic savu mammu vārda dienā, izdodot kopā ierakstītu dziesmu “Tā kā brīnums”. Ir piepildīta mammas vēlēšanās - māsas kopā iedziedāja dziesmu.

Dziesmas mūzikas autors ir Gaitis Lazdāns, bet teksta autore ir Iveta Priede. Dziesma ir uzrakstīta pirms 7 gadiem un tieši šodien piedzīvo savu pirmatskaņojumu māsu Šomasu izpildījumā. Paldies arī DJ Dween par skaisto video, kā arī paldies Raivo Sarelainenam par pasakaino fotosesiju.

Šobrīd Kristīne Šomase aktīvi strādā pie sava pirmā solo albuma, kas savu dienas gaismu ieraudzīs pavasarī. Bet paralēli savam lielajam sapni, Kristīne ar māsām vēlās piepildīt mammas vēlēšanos par māsu kopīgi iedziedātu dziesmu. Un kāpēc gan to nepasniegt mammai kā dāvanu viņas vārda dienā 20.decembrī? Dziesma ir pilna ar skaistām atmiņām par bērnību, par brīnumiem, smaidiem, sajūtām, kuras mamma māsām Šomasēm radīja un mācīja radīt kopš dzimšanas.
Vērtējums:
Izrāžu videofragmenti vairākVideointervijas vairāk