Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:364, Did:0, useCase: 0

epadomi/Tava virtuve/Epadomi TV/Arhīvs/Reklāma

Video: Aminatai jauns singls "Catching the Headlights"

Redakcija
Redakcija
Latvijas popdziedātāja Aminata atzīmē savu radošo piecgadi un tam par godu laiž klajā jaunu singlu "Catching the Headlights". Pirms pieciem gadiem tika svinēta uzvara TV šovā "Jaunā talantu fabrika", kam sekoja Aminatas pirmais singls "I Can Breathe".

Šogad Aminata plāno izdot savu trešo albumu, un "Catching the Headlights" attiecīgi ir trešais tā singls, kas seko pērn klajā nākušajiem "Zero Love" un "Don't Talk About It". Pirmie divi dziedātājas soloalbumi - "Inner Voice" un "Red Moon" - guvuši labus panākumus gan Latvijā, gan ārzemēs, kas dod Aminatai iedvesmu strādāt vēl neatlaidīgāk un drosmīgāk. Kopā ar dāņu producentu Jonas Filtenborg un viņa zviedru kolēģi Edvin Hjertquist studijā Zviedrijā noritējis produktīvs un savstarpēji brīvi interaktīvs jaunu dziesmu rakstīšanas darbs, kas jau rezultējies vairāku singlu izdošanā.
Singls "Catching the Headlights" pieejams visos populārākajos mūzikas straumēšanas servisos un dzirdams Latvijas radiostacijās. Radio pirmatskaņojums – 18. janvārī pēc pulksten 10.00 “Radio SWH” ēterā.
Vērtējums: