Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:364, Did:0, useCase: 0

epadomi/Tava virtuve/Epadomi TV/Arhīvs/Reklāma

Video: Līga Rīdere prezentē juteklisku SUPERNOVA dziesmu

Redakcija
Redakcija
Līga Rīdere ir skatītāju tik iecienītā TV šova “X Faktors” 1.sezonas fināliste, 2.vietas ieguvēja, kas savā ikdienā ir veterinārārste, divu puiku mamma un sieva. Pēc šova māksliniece ieturēja mazu pauzi, lai 2018.gada augustā ar jaunu enerģiju izdotu savu pirmo solo dziesmu “Ja tu mīli”. Jaunnedēļ Līga debitēs uz SUPERNOVA 2019 skatuves ar savu dziesmu “Būšu tepat”, kas veltīta viņas vīram. Dziesmai tapis arī juteklisks video ar mākslinieces vīra piedalīšanos.

Dziesmas “Būšu tepat” mūzikas autors ir Arnis Ieviņš, bet vārdi pieder Līgai Rīderei. Pie dziesmas studijā strādāja - Vitholds Smolders, Ritvars Šreibers, Kārlis Šteinmanis. Dziesmas izdevējs: Communication ART. Līga Rīdere par dziesmu: “..Dziesma ir par attiecībām starp vīrieti un sievieti. Tajā es stāstu, ka katram cilvēkam ir sava pagātne, kas ietekmē lēmumus un rīcību tagadnē, arī nākotnē. Sieviete tic pāra nākotnei un sola gaidīt savu partneri, kurš vēl meklē savu personīgo ceļu. Šī dziesma ir mans solījums manam vīram – lai kā arī būtu, es vienmēr būšu tepat!..”

Līga Rīdere uz “Supernova 2019” kāps 1.pusfinālā, kas norisināsies jau jaunnedēļ, 26.janvārī un būs skatāms plkst. 21:25 Latvijas Televīzijas pirmajā kanālā. Līgu pavadīs divas spēcīgas bekvokāla meitenes Zane Bike-Slišāne un Lība Ēce.
Vērtējums: