epadomi/Tava virtuve/Epadomi TV/Arhīvs/Reklāma

Dziedātāja Katrīna Cīrule prezentē gan jaunu dziesmu, gan dinamisku un sievišķīgu videoklipu

Drukāt

Šā gada janvārī dziedātāja Katrīna Cīrule nākusi klajā ar pašas komponētu jaunu pop dance žanra dziesmu Blood Runs Quicker, kā arī ar īpašu videoklipu, kurā redzami dziesmas vārdi. Dziesmas producents ir Sjoerd De Vries (Nīderlande) un izdevējkompānija ir Hit My Heart Songs (Lielbritānija). Dziesma ir pieejama visās digitālajās mūzikas lejupielādes un straumēšanas platformās, tostarp iTunes un Spotify.

Dziedātāja Katrīna Cīrule prezentē gan jaunu dziesmu, gan dinamisku un sievišķīgu videoklipu

Ar savu jauno singlu Blood Runs Quicker dziedātāja Katrīna Cīrule piedalās šā gada Eirovīzijas atlases “Supernova 2017” TOP 22 spēcīgāko dalībnieku konkursā, dziesmas izpildījums tiešraidē tiks translēts tiešraidē LTV1 4.februārā vakarā.

Piedaloties konkursā jau otro reizi 3 gadu laikā, Katrīnas mērķis ir būt mūzikas industrijas līderu pamanītai un sadzirdētai, jo dziedātāja visorganiskāk jūtas tieši realizējot sevi uz skatuves dažādās šovprogrammās.

Daudzškautņaina mūzikas gaume šodien Katrīnu ir atvedusi līdz elektroniskam pop un šādai mūzikai ir jānes jēgpilns ziņojums: Blood Runs Quicker ir stāsts par iekšēju cīņu starp miesu un garu – kad ir ļoti grūti neļauties ķermenim un bieži vien destruktīviem instinktiem, bet tā vietā sekot saprātam un sirdsbalsij, kas skaidri saka, ka jāsaņemas doties pretējā virzienā. Un galu galā izdarītā izvēle par labu augstākajai apziņai ir tā vērta, jo atjaunojas pašapziņa un dvēseles miers.
Katrīnas dzīves pieredze ir devusi impulsu iedrošināt tās meitenes un sievietes, kas atrodas destruktīvās, degradējošās attiecībās, uzdrošināties sekot savai sirdsapziņai, jo tā vienmēr zina pareizo izvēli.

Par sevi Katrīna saka tā: ”Kā māksliniece un personība es augu pilnīgi katru reizi esot uz skatuves. Ir jau kārdinoši gozēties prožektoru gaismā un baudīt uzmanību, bet tomēr katru reizi uzstājoties cenšos sev atgādināt virsmērķi - augsta pievienotā vērtība ir tikai tad, kad uzstājos ar fokusu uz skatītājiem nevis uz sevi. Es vēlos radīt un izpildīt jēgpilnu mūziku, kas skatītājus baro un papildina, nevis iztukšo un atstāj izsalkušus. Starpcitu, mans iedvesmas avots un vismīļākā mūzika ir klusums. “

Tev jābūt autorizētam,

Izrāžu videofragmenti vairākVideointervijas vairāk