Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:364, Did:0, useCase: 0


Video: Jaunumi latviešu deju mūzikā. “This Time It’s for Real”

Redakcija
Redakcija
Šī gada jūlijā nāca klajā latviešu producentu apvienības YDJ, sadarbībā ar pazīstamās britu soul un R&B mūzikas grupas “Sould II Soul” dziedātāju Šarloti Kelliju (Charlotte Kelly) kopīgi ierakstītā dziesma “This Time It’s for Real”. Ierakstā izmantota leģendārā latviešu trompetista Gunāra Rozenberga skaņdarba “Disko roze” tēma. Tagad dziesmai tapuši arī divi remiksi. Par tiem parūpējušies divi no visaktīvākajiem latviešu deju un klubu mūzikas producentiem – Mart Inc jeb Mārtiņš Pīzelis un N’Works jeb Normunds Rutulis. Abas versijas ir gana atšķirīgas. Ja N’Works kā galveno ir izvēlējies jau pieminēto Gunāra Rozenberga tēmu, tad Mart Inc. ir centies iztikt bez tās, un koncentrējies uz lielisko Šarlotes vokālu.

Dziesmas oriģinālās versijas autori ir Gunārs Rozenbergs, Kay Ismet, Lotars Lodziņš, Jānis Kalve un Kārlis Indrišonoks. Ierakstīja un miksēja Jānis Kalve Labo ierakstu studijā. Abu remiksu radio un pagarinātās versjas pieejamas visos populārākajos mūzikas straumēšanas un lejupielādes servisos visā pasaulē.

YDJ feat Charlotte Kelly - "This Time It's For Real" (N'Works Remix Radio edit)
YDJ feat. Charlotte Kelly - This Time It's For Real (Mart Inc. Remix) (Radio edit)
Vērtējums: