Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:364, Did:0, useCase: 0

epadomi/Tava virtuve/Epadomi TV/Arhīvs/Reklāma

Video: "Kontraflovs" prezentē jaunu klipu “Blūzs II Daļa”

Redakcija
Redakcija
Latvijas pašmāju hip hop apvienība “Kontraflovs” turpina savu dziesmu sērijas “Blūzs” piedzīvojumus. Grupa nupat izdevusi videoklipu dziesmai “Blūzs II Daļa”, kurā dalību ņem arī Pēteris Upelnieks un cameo Eels Of The Sixties.
Dziesmas un videoklips atspoguļo sarežģītos attiecību stūrakmeņus, ar kuriem reizēm nākas sastapties un cīnīties - no neuzticības, krāpšanas un pārpratumiem līdz mīlestībai, risinājumiem un otra atbalstīšanai. Gan Blūzs II Daļa, gan pārējās dziesmu sērijas daļas atspoguļo vienu no attiecību un kopābūšanas variantiem. Kontraflovs izsaka īpašu paldies New Balance, Amber Car un Rīgas Anglikāņu Svētā Pestītāja baznīcai. Nu jau straujiem soļiem tuvojoties Valentīndienai, Kontraflovs kā mīlestības pilnu dāvanu nodod šo videoklipu Jums!
Vērtējums:
Izrāžu videofragmenti vairākVideointervijas vairāk