Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:364, Did:0, useCase: 0


Video: Bundzinieks Andris Buiķis izdod solosinglu

Redakcija
Redakcija
Ar savu pirmo solosinglu “Tam vienam” klausītājus pārsteidzis Latvijas džeza un populārās mūzikas aprindās zināmais bundzinieks Andris Buiķis, kurš ir arī džezfanka grupas “Very Cool People” pastāvīgais dalībnieks. Jaunais singls ir priekšvēstnesis debijas soloalbumam “Zaļš” un dziesmai uzfilmēts arī videoklips.

Dziesmas “Tam vienam” mūzikas autors ir Andris Buiķis, tekstam izmantota Jāņa Damrozes dzeja, vokālus iedziedājusi gan Aija Vītoliņa, gan arī pats autors, bet par videoklipa ideju un montāžu kopā ar neizbēgami visur klāt esošo autoru parūpējies režisors Valdis Krūmiņš. Jaunais skaņdarbs un arī drīzumā gaidāmais albums ierakstīts un miksēts “Ciemupe Productions” studijā. Māsteringu jeb skaņas gala apstrādi izveicis Earle Holder “HDQTRZ Mastering Studios” ASV.
“Esmu absolūts astoņdesmito gadu fans!” savu pirmo solosinglu komentē tā autors. “Domāju, ka līdzīgas sajūtas ir ikvienam, kurš izdzīvojis savu bērnību tieši tajā laikā. Tas ir un paliks spilgtākais piedzīvojums mūsu sirdīs un atmiņās.”

Jaunā dziesma “Tam vienam” jau noklausāma populārākajos mūzikas straumēšanas servisos un labākajās pašmāju radiostacijās, bet tās video atrodams “YouTube” ārēs. Andra Buiķa debijas soloalbumu “Zaļš” ieplānots laist klajā 26. oktobrī.
Albums būs arī jaunizveidotās mūzikas izdevniecības “Very Cool Music” pirmais projekts. Jaunais leibls plāno palīdzēt izdot, producēt un līdzproducēt gan grupas “Very Cool People” dalībnieku soloalbumus, gan vēl citus funk, soul un jazz mūzikas ierakstus.
Vērtējums: