Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:364, Did:0, useCase: 0

epadomi/Tava virtuve/Epadomi TV/Arhīvs/Reklāma

Video: Radīta DOD PIECI! 2018. gada himna

Redakcija
Redakcija
Gaidot labdarības maratonu DOD PIECI!, pirmatskaņojumu piedzīvojusi mūziķu Māras Upmanes Holšteines, Goran Gora un grupas My Radiant You iedziedātā 2018. gada labdarības maratona oficiālā himna „Apskāvieni cik”. Dziesmas vārdu un mūzikas autori ir Māra Upmane - Holšteine, Jānis Driksna un Rūdolfs Budze (DJ Rudd), kurš ir arī dziesmas producents. Dziesmas tapšanā piedalījies arī grupas Triānas parks basģitārists Kristaps Ērglis.

Šī gada maratona laikā saziedotie līdzekļi caur “Ziedot.lv” tiks novirzīti jaunas bezmaksas mācību programmas ieviešana. Jau no 2019. gada pavasara jaunajiem vecākiem visā Latvijā būs iespēja apmeklēt psiholoģisku un praktisku mācību programmu, kas sniedzas tālāk bar bērna fizisko aprūpi un zīdīšanu, īpašu vērību veltot drošas piesaistes veidošanai ar bērnu. Katri pieci eiro nodrošina pusstundu praktisku un psiholoģisku mācību , kas ir daļu no jaunās mācību programmas 21 stundas apjomā.Liels paldies šī gada maratona partneriem un atbalstītājiem, bez kuru līdzdalības maratona norise nebūtu iespējama: “Luminor Banka”, “Amigo” un Vecrīgas Ziemassvētku tirdziņam par finansiālu atbalstu maratona rīkošanā, “Lido” par uztura speciālista konsultācijām un DJ smūtijiem, “Alan Deko” par studijas interjera iekārtošanu, “G4S Latvia” par saziedotās naudas inkasāciju. Tāpat paldies “Hotel Gutenbergs”, “Rare reklāmas darbnīca”, “New Black”, “GIG service”, “Paulig” un visiem pārējiem, kas velta savus resursus un laiku sekmīgai maratona norisei.
Vērtējums:
Izrāžu videofragmenti vairākVideointervijas vairāk