Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:364, Did:0, useCase: 0


Video: “Rāmi Riti” izdod albumu un aicina uz koncertiem

Redakcija
Redakcija
Muzikālā apvienība “Rāmi Riti” zeltainajā rudenī klausītājiem nodod trešo studijas albumu “Rotājiesi, tu Saulīte”. Lai satiktos ar saviem klausītājiem jaunajās dziesmās un ne tikai, mūziķi aicina uz koncertiem 22. novembrī Spīķeru koncertzālē un 29. februārī Siguldā koncertzālē “Baltais Flīģelis”. Biļetes pieejamas “Biļešu paradīzes” kasēs un internetā - Bilesuparadize.lv Albumā “Rotājiesi, tu Saulīte” savijas tautasdziesmu burvība ar latviski meditatīvu muzikālu skanējumu un ved klausītāju ceļojumā pie sevis, savas dvēseles. Tā ir mūzika, ar etnisku nokrāsu, kurā kopā saplūst balsis, kokles, ģitāras, čella, stabules, flautas, perkusiju, taustiņu u.c. instrumentu skanējums.

Koncertos “Rotājiesi, tu Saulīte” 22. novembrī Spīķeru koncertzālē un 29. februārī Siguldā koncertzālē “Baltais Flīģelis” klausītājus priecēs gan jaunās dziesmas, gan jau dzirdētās un iemīļotās. Koncerta programmas kodolu veidos tautasdziemas ar Inese Kozuliņas melodijām, tomēr kopējo skanējumu radīs katra “Rāmi Riti” mūziķa iekšējā dzirksts, spēlētais instruments un izteiksme mūzikā, kā arī dziedinošā 432 Hz frekvence, kurā dziesmas tiek atskaņotas.

Koncertā piedalīsies jau zināmie “Rāmi Riti” mūziķi – Inese Kozuliņa (vokāls), Ansis Jansons (kokle), Mārtiņš Miļevskis (perkusijas, taustiņi, vokāls), Arnolds Kārklis (ģitāra, vokāls), Alisa Klimanska (flautas) un Kristīne Štikāne (vokāls), kā arī divi viesmūziķi Undīne Balode (čells) un Kalvis Vītols (vokāls, perkusijas).
Vērtējums: