Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:364, Did:0, useCase: 0


Video: Jumpravas dziesmai “Strīds” tapis videoklips

Redakcija
Redakcija
Grupas Jumprava dziesmai “Strīds” tapis videoklips. Filmēšanai izmantota vecā Betacam Jura Podnieka kamera un klips filmēts vecajā 4:3 formātā. Par ko ir šis stāsts?!

Pēc ilgāka pārtraukuma grupas Jumprava puiši stājās kameras priekšā, lai Dagmāras Legantes režijā taptu dziesmas “Strīds” videoklips. Tajā atspoguļota strīda situācija, kurā nav risinājuma. Tā ir situācijas pirmā fāze – kas notiek, kad strīdā ir emocionālais sprādziens. Bez atrisinājuma. Šis strīds ir process, darbība. Bet tas nav situācijas atrisinājums. Dziesmas vārdi, kas sakompilēti no dažādiem Ritvara Dižkača dzejoļiem, visu izsaka un paskaidro.
Šis ir stāsts par strīdu, kuru piedzīvojam mēs visi. Strīds var atrisināties, bet var arī ilgt mūžīgi un neatrisināties nekad... Nekad, jo to urda un kultivē daļa no mums. Mēs visi reiz esam bijuši strīda pamats un visi reiz esam to izdzīvojuši līdz sakāvei.

Grupa Jumprava šogad atzīmē savu 35. gadadienu un pulcēs klausītājus koncertā XO, kas notiks 28. novembrī, Arēnā Rīga.

Biļetes pirmajā līmenī jau izpārdotas, atlikušas vien sēdvietas trešajā stāvā.
Vērtējums: