Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:364, Did:0, useCase: 0


Foto: Pazīstami aktieri uzrīko ballīti grupas "Ryga" videoklipa filmēšanā

Redakcija
Redakcija
Pagājušajā piektdienā, trakas ainas bija vērojamas grupas “Ryga” dziesmas “CandyMan” vidoklipa filmēšanas laukumā Dailes teātra aktieru zālē.

“Ryga” līderis Mārcis Judzis, kurš ir ne vien dziesmas autors un izpildītājs, bet sadarbībā ar producentu Ritvaru Bluku, arī video sižeta līdzautors, stāsta: “Šo dziesmu sarakstīju par godu Austrālijā dzīvojošam, ekscentriskajam “pleijbojam” CandyMan, jeb īstajā vārdā Traveram Beinonam (Travers Beynon). Kādu vakaru es izlasīju rakstu par pieciem multi miljonāriem, kuri šķiežās ar naudu, uzdzīvo un jā, protams, mīl sievietes. Un jo vairāk, jo labāk. Sāku komunicēt ar CandyMan, vispirms aizsūtot viņam dziesmu TITS ar skaidrojošo tekstu: “Šeit ir dziesma par tevi.” Uz kuru pārsteidzošā kārtā CandyMan man arī atbildēja: “Vecīt, tas nav par mani, bet par krūtīm!“. Uz to es viņam atbildēju: “OK, drīzumā būs dziesma tieši par tevi!”

Par pašu video sižetu Mārcis stāsta: “Darbība risinās šova Euro Mission laikā, kur jau pašā sākumā ir skaidri redzams, ka šovs ir nolemts neveiksmei. Šova video operators ir pilnīgs nejēga! Pasākuma organizatoriem ir plāns translēt šovu visā pasaulē un tādēļ viņi ir nolīguši kādu, kurš saprot visu no translēšanas lietām. Ļoti iespējams, ka viņš ir vienīgais, kas kaut ko saprot no šī visa lielā “bardaka”. Žūrija ir ļoti spēcīga, kolorīta un zina, kas pasaulē šobrīd ir vajadzīgs. Un, protams, kas tas par šovu bez balsošanas! Tāpēc mums ir zvanu zēni, kas pieņem zvanītāju balsojumus. Viss ir nopietni! Kā pirmais un vienīgais uzstājās pats CandyMan ar dejotājiem... Tālākos notikumus jūs redzēsiet 14. martā, kad tiks publiskots video!”

Videoklipa filmēšanā piedalījās aktieri Ģirts Ķesteris, Gints Grāvelis, Ieva Florence, Lauris Subatnieks un Vilnis Kuģinieks.

Kostīmu māksliniece - Līga Banga, gaismu mākslinieks - Harijs Zālītis.