Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:364, Did:0, useCase: 0


Video: Gata Mūrnieka "Bezizejas"

Redakcija
Redakcija
Jelgavas grupas “On My Way” līderis un dziesmu autors Gatis Mūrnieks uzsāka savu solo karjeru, piedaloties koncertsērijas “Mans draugs Mārtiņš Freimanis” pasākumos 2018.gadā. Kopš tā laika Gatis raksta dziesmas dažādiem izpildītājiem (Putnu balle, Nikolajs Puzikovs, Katrīna Bindere u.c.), kā arī ir iedziedājis duetu ar jauno un daudzsološo dziedātāju un dziesmu autori MØNTA. Šodien Gatis saviem klausītājiem piedāvā jaunu dziesmu “Bezizejas”, kura pamatā ir 8. jūnija dzejolis no Guntara Rača populārās grāmatas “365”.

Ierakstu producēja Anrijs Grinbergs un Uldis Beitiņš. Balsi ierakstīja, dziesmu miksēja un skaņas pēcapstrādi paveica Gints Stankevičs. Teksta video izveidoja Ēriks Saksons.

Gati kopā ar dziedātāju MØNTA, būs iespējams dzirdēt un redzēt “Pateicības koncertā asisnsdonoriem”, kas 15. februārī norisināsies kinoteātrī “Splendid Palace”.
Vērtējums: