Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:364, Did:0, useCase: 0

epadomi/Tava virtuve/Epadomi TV/Arhīvs/Reklāma

Video: DJ Monsta un “Putni” vienojas īpašā skaņdarbā

Atklāti XXVI Vispārējie latviešu Dziesmu un XVI Deju svētki. LMT Straume piedāvā noslēdzošo video stāstu sērijā par vērienīgo gatavošanos svētkiem. Šoreiz dodamies pie folkloras kopas Putni uz Lēdurgu, lai izzinātu latviešu tautas mūzikas daudzveidību. Rihards Sniegs dodas pie folkloras kopas Putni ar paša sarūpētām dāvanām, lai noskaidrotu, kā top tradicionālie tautas mūzikas instrumenti un vai tiešām latvietis ir sava ceļa gājējs, kurš nemāk sadarboties. Atspēkojot mītu, Rūdolfs izaicina folkloras kopu apvienot spēkus ar DJ Monsta jeb Uldi Cīruli un radīt unikālu skaņdarbu mūsdienu apdarē. Vai tautas mūzikas meistari varēs sastrādāties ar elektroniskās mūzikas guru, noskaidrosim video stāstā!

Video sērija par gatavošanos Dziesmu un deju svētkiem skatāma arī LMT Viedtelevīzijā, lietotnē LMT Straume un internetā, kur Dziesmu un deju svētku laikā būs pieejama plaša tiešraides programma un nozīmīgākie svētku momenti. Skatītāji aicināti dalīties savos iespaidos Twitter diskusijās, lietojot tēmturus #DzSv un #AtspēkoMītu.
Vērtējums:
Izrāžu videofragmenti vairākVideointervijas vairāk