Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:364, Did:0, useCase: 0

epadomi/Tava virtuve/Epadomi TV/Arhīvs/Reklāma

Video: SALDĀS SEJAS publicē pirms 33 gadiem radītu alus dziesmu

Drukāt

Grupa “Saldās sejas” tika dibināta 1985. gadā Liepājā, kā nekad un nekur nereģistrēta draugu brīvā laika pavadīšanas biedrība, kurā apvienojās tādi personāži, kā Tomass Kleins, Guntars Račs, Zigfrīds Muktupāvels, Ainars Virga, Aldis Žimants, Ivo Fomins un daži citi. Grupas, ja tā to vispār var nosaukt, “mēģinājumi” tolaik notika Tomasa Kleina mājās, Liepājā pie “Siena tirgus”. Šobrīd māja jau ir nojaukta, un tās vietā atrodams neliels atpūtas laukums, jeb “memoriālais stūrītis”, kā to mēdz dēvēt grupas dalībnieki. Grupas mēģinājumos ar muzicēšanu dalībnieki pārāk neaizrāvās, jo bija daudzas citas svarīgas lietas darāmas. Taču starplaikos tika uzrakstīta arī daža laba dziesma, un viena no spilgtākajām tā laika lieciniecēm bija tieši “Alus dziesma”, kuru tagad, kad grupa ir atkalapvienojusies, nolemts nodot atklātībai un saplosīšanai interneta komentāros. Šī brīža grupas pamatsastāva dalībnieki ir Tomass Kleins (ģitāra, balss), Guntars Račs (bungas, balss), Jānis Narkevics Jr. (ģitāra, balss), Uģis Tirzītis (ģitāra, balss) un Andris Alviķis (bass, balss). Dziesmas videoklipam izmantoti vietnē YouTube atrodamie video no “UnkeptFreerider”, “RM Videos” un “Dirty Jobs” kontiem. Patīkamu klausīšanos un skatīšanos un atcerieties - alkohola lietošanai ir negatīva un postoša ietekme! Turpretī jūsu smaidam ir pozitīva ietekme uz visu un vienmēr!

Tuvākais grupas koncerts paredzēts 14. jūlijā Rojā. Grupas albums “365” CD versijā pieejams mūzikas veikalos un klausāms un lejupielādējams visās digitālajās mūzikas platformās visā pasaulē!

Vērtējums:

Tev jābūt autorizētam,

Izrāžu videofragmenti vairākVideointervijas vairāk