Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:127, Did:0, useCase: 0


Vērienīgā labdarības koncertā „Mūzika & dzīvība. Vienoti par iespēju!” saziedoti 110 214 eiro!

Redakcija
Redakcija

Otrdien, 31. janvārī, Arēnā Rīga, emocionālā gaisotnē izskanot labdarības lielkoncertam “Mūzika & dzīvība. Vienoti par iespēju!”, saziedoti 110 214 EUR, kas palīdzēs nodrošināt finansiālu atbalstu 30 onkoloģijas slimniekiem.

Latvijas mūziķi sadarbībā ar labdarības organizāciju “Ziedot.lv” un Latvijas Televīziju organizēja labdarības lielkoncertu, kurā tika vākti līdzekļi 30 cilvēkiem, kuri šobrīd cenšas uzvarēt vēzi.

Koncertā klausītājus priecēja Latvijā vissirsnīgākie mūziķi no grupām Musiqq, The Sound Poets, Astro’n’out, Iļģi, Tumsa, Pienvedēja piedzīvojumi, Dzelzs Vilks, Putnu balle, COLT, Franco Franco un Ipstens Kūns, Satellites LV, Flame and the Rolltones, Laime Pilnīga, Goran Gora, Jānis Stībelis, ansis, Aija Andrejeva, Fēlikss Ķiģelis, Viņa, Ivo Fomins, Annija Putniņa, Antra Stafecka, Miks Dukurs. Visa vakara gaitā klausītājiem bija iespēja redzēt un dzirdēt iedvesmojošus video sveicienus no Valtera Frīdenberga un onkoloģijas pacientiem. Kā arī ziedot portālā Ziedot.lv un zvanot uz ziedojumu tālruni.

Saziedotie līdzekļi 110 214 eiro apmērā ir pierādījums, ka Latvijas iedzīvotājiem ir svarīgi glābt līdzcilvēkus. Tuvākajās dienās jau pirmajiem 9 cilvēkiem, kuri cīnās ar diagnozi vēzis, tiks palīdzēts, apmaksājot nepieciešamos medikamentu. Ja nebūtu labdarības koncerta, šie cilvēki medikamentus iegādāties nespētu. Par saņemtajiem ziedojumiem tuvāko mēnešu laikā steidzamu palīdzību ar medikamentu apmaksu saņems 18 cilvēki, kuri slimo ar vēzi.

“Sabiedrības un valsts attīstības pamatā ir cilvēks, turklāt – jo vairāk veselu cilvēku, jo pārtikušāka sabiedrība mēs būsim,” stāsta Ziedot.lv vadītāja Rūta Dimanta.

Sabiedrība atbalstot onkoloģiskos pacientus saziedoja 110 214 eiro zvanot uz ziedojumu tālruni, veicot internetbankas pārskaitījumu portālā Ziedot.lv un iegādājoties biļetes uz koncertu “Mūzika&Dzīvība. Vienoti par iespēju!”, 30.janvārī.

Šī bija pirmā reize, kad organizēts šāda veida labdarības lielkoncerts. Mūziķi vienojušies cerībā, ka koncerts varētu būt lieliska tradīcija, lai vienotos ar sabiedrību un palīdzētu grūtībās nonākušajiem līdzcilvēkiem. Šobrīd līdzekļu vākšana turpinās un ziedot iespējams, zvanot pa tālruni 90067003 (maksa par zvanu 1.42 eiro, labdarības tālrunis darbosies visu gadu) vai portālā Ziedot.lv.