epadomi/Tava virtuve/Epadomi TV/Arhīvs/Reklāma

Jubilāru suminot! Imanta Kalniņa dziesmu TOP10

Diženajam latviešu komponistam Imantam Kalniņam šodien, 26. maijā, aprit 75 gadi. Komponists, kuru ielikt kāda noteikta žanra rāmī nav iespējams. Mūziķis – revolucionārs, kurš ticis pielūgts un savā laikā arī aizliegts. Mūziķis, kura dziesmas dzied dziesmu svētkos un milzu koncertos, teātra izrādēs un kinofilmās, dziesminieku saietos un pie ugunskuriem draugu lokā. Neatkarīga personība, kuras pārliecība un idejas mulsinājušas varasvīrus dažādos laikos, bet daļu sabiedrības šokē arī šodien.

Noteikt vai novērtēt labāko Imanta Kalniņa radīto mūziku nav iespējams, un arī ar TOP100 izveidi varētu nepietikt. Ar TOP10 aicinām katru atcerēties savas mīļākās dižā komponista Imanta Kalniņa melodijas, un to, cik dažāda un daudzpusīga ir I. Kalniņa mūzika.

Sveicot jubilejā, novēlam komponistam veselību un vēl daudz radošu jaunumu!

Drukāt

Imants Kalniņš
Foto: Aigars Prūsis

Dziesma, ar ko tu sācies

Viņi dejoja vienu vasaru

Dziesma par jautājumu

Dūdieviņš

Alvas zaldātiņi

Es redzēju sapnī

Pilsētā, kurā piedzimst vējš

Lūgšana

Sonets "Sweet Love"

Lilioma Dziesma

Drukāt

Tev jābūt autorizētam,

Dienas citāts vairāk

Viss ir ļoti vienkārši: Daudz var padarīt tikai tad, ja ir daudz ko darīt. Ja nav daudz ko darīt, tad arī daudz nevar padarīt.
Un uzvar tas, kurš ir nolēmis uzvarēt. Ja tu izej un domā – kā būs, tā būs... mēģināšu uzvarēt – tad tu neuzvarēsi, bet, ja tu esi nolēmis uzvarēt, tad uzvarēsi!

/Dziedātājs Nauris Puntulis/

Avots: EpadomiTV arhīvs

Izrāžu videofragmenti vairāk

Videointervijas vairāk