epadomi/Tava virtuve/Epadomi TV/Arhīvs/Reklāma

Video: Grupa CanZone prezentē videoklipu un gatavo jaunu albumu

Drukāt
Vērtējums: +1

 

Nedēļas nogalē 1.Latvijas rokkafejnīcā grupa “CanZone” īpašā koncertā prezentēja noskaņām bagātu mūzikas videoklipu, kas radīts jaunākajam singlam no topošā albuma – “Pašrūpe”. Dziesmas aranžēšanā un ieraksta procesā piedalījušies ne tikai paši grupas dalībnieki, bet arī Rīgas Praktiskās Estētikas skolas jauktais koris “Anima” ar vadītāju Ivaru Krauzi priekšgalā. Dziesmas audio ieraksts tapis sadarbībā ar izdevniecību “Lauska” – skaņu inženiera Kaspara Bārbala vadībā.

Kā portālam KultūrasVēstis.lv pastāstīja grupas dalībnieki, koncerts Vecrīgā ir pēdējā lielā uzstāšanās pirms pauzes, kas tiks izmantota jauna albuma izdošanai nākamā gada pavasarī

KultūrasVēstis.lv un EpadomiTV piedāvā video ieskatu pasākumā un īsu sarunu ar grupas dalībniekiem.

Tev jābūt autorizētam,

Dienas citāts vairāk

Mums ir jāatrod tas konflikts vai tā ideja, caur kuru mēs varam izpausties dzīvē. Mums vajadzētu likt priekšā kaut ko tādu, kas iedvesmo citus un mūs pašus – tad gan māksla ir laba, gan arī dzīve ir laba.
Labas lietas notiek tikai ar labiem cilvēkiem un ar tiem, kuri atdodas tam procesam. Nekas nenotiek tāpat vien. Ja neieguldies, tad parasti nekas neiznāk.

/Aktieris Varis Vētra/

Avots: EpadomiTV arhīvs

Izrāžu videofragmenti vairāk

Videointervijas vairāk