Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:127, Did:0, useCase: 0

epadomi/Tava virtuve/Epadomi TV/Arhīvs/Reklāma

Pirmo reizi Rīgā uzstāsies amerikāņu mūziķis Bones

Drukāt

1. februārī First МИР naktsklubā ar vienīgo koncertu Latvijā uzstāsies amerikāņu cloud reperis Bones, informē portāls balticevents.info. Bones (Elmo O'Connor) — amerikāņu mākslinieks un izpildītājs cloud rap žanrā. Savā karjeras laikā Bones izlaidis vairāk nekā 60 miksteipu, 100 videoklipu un joprojam turpina čakli strādāt pie jauniem projektiem, publicējot visus jaunumus sociālos tīklos.

Albūms „Failure”, kuru Bones ir izlaidījis oktobrī, kļūva par ceturto relīzi 2017. gadā pēc tādiem miksteipiem, kā „Disgrace”, „Unrendered” и „NoRedeemingQualities”. Un jau mazāk nekā pēc nedēļas reperis jau prezentē internetā atkal savus pavisam jaunus darbus.

Kad Elmo sācis aktīvi rakstīt mūziku un eksperimentēt ar skāņu, kopā ar saviem kolēģiem dibinājis grupu ar nosaukumu SESH. Savu muzikālo stīlu viņš apraksta, kā «unikālu» un sauc to par SESH.
Viena no Bones labākiem darbiem ar „HDMI”, kas savāca vairāk nekā 19 miljonu skatījumu Youtubā.
https://youtu.be/5souw4K5UQc

Četru gadu garumā Bones priekš visiem saviem faniem bija ka slepenais mākslinieks, kurš eksistēja tikai internetā. Elmo O'Connor vlenmēr koncertēja tikai Amerikā un tagad ar „DeadBoy Tour” koncerttūri pirmo reizi brauks ārpus sava dzimta kontinenta.

Rīgas koncertā Bones izpildīs savus labākos darbus, kā arī prezentēs pavisam jauno materiālu. Biļetes uz koncertu ir pieejamas oficiālā Bones koncerttūres mājaslapā bonesontour.com.

Tev jābūt autorizētam,

Izrāžu videofragmenti vairākVideointervijas vairāk