Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:127, Did:0, useCase: 0

epadomi/Tava virtuve/Epadomi TV/Arhīvs/Reklāma

Grupa JAZZATOMY laiž klajā debijas CD ar nosaukumu Colors Of Summer

Drukāt

18. janvārī Zirgu ielas koncertzāles telpās Kaļķu ielā 11a notiks džeza grupas JAZZATOMY debijas CD prezentācija. Albuma nosaukums ir Colors Of Summer.

Kolektīvu «Jazzatomy» izveidoja divi atpazīstami džeza mūziķi — pianists Artjoms Sarvi un dziedātāja Evilena Protektore. Kolektīvā piedalās neierasts mūziķu sastāvs: tradicionāls džeza ansamblis, kas sastāv no bungām, kontrabasa, klavierēm, pūšamo instrumentu sekcijas un vokāla, integrējot tajā klasisko stīgu kvartetu, turntable mākslinieku (elektronika), Čīles tautas instrumentus, Hip Hop kultūras elementus, apvienojot četras dažādas muzikālas kultūras, un tas viss arī tika iemūžināts albumā.

«Šis projekts mums ir ļoti tuvs sirdij, jo te mēs varam izpausties un eksperimentēt. Tā kā instrumentu salikums ir diezgan neierasts, tas padara komponēšanas un aranžēšanas procesu vēl izaicinošāku,» stāsta Artjoms.

2018. gada janvārī ar Valsts Kultūrkapitāla atbalstu grupa prezentēs savu pirmo CD — «Colors Of Summer», kura repertuārs ir daudzpusīgs ne tikai instrumentācijas, bet arī noskaņas ziņā. Skaņdarbus ierakstīja Ivars Ozols «Sound Division» ierakstu studijā, ar tiem ir strādājis skaņu režisors no Francijas — Luc de La Selle, bet finālo skaņas apstrādi ir veicis Vladimirs Tuzovs. Albuma dizainu ir veidojis Vadims Kožins, izmantojot mākslinieces Alisas Adamsones abstraktus zīmējumus, ko viņa uzgleznoja speciāli šim projektam, smeļoties iedvesmu grupas daiļradē.

«Šis albums kļuva par vienu lielu piedzīvojumu un eksperimentu ne tikai mums, komponistiem un izpildītājiem, bet arī tiem cilvēkiem, kuri strādāja pie tā, lai mūsu mūzika nonāktu līdz klausītājam. Viens no šiem piedzīvojumiem ir sadarbība ar Luku, kurš veica skaņas apstrādi, ceļojot pa Eiropu savas programmas Euro'PA ietvaros. Tāpēc viss process nedaudz ieilga, jo dažreiz viņš ir bijis vietās gandrīz bez interneta pārklājuma un iespējas pārsūtīt materiālu, lai mēs varētu to noklausīties. Par eksperimentu kļuva arī sadarbība ar jaunu Latvijas mākslinieci Alisu Adamsoni, kura zīmēja gleznas, klausoties mūsu mūziku,» stāsta Evilena.

Koncerta dalībnieki:
Evilena Protektore - vokāls
Artjoms Sarvi - klavieres
Krišjānis Bremšs - sitaminstrumenti
Jānis Rubiks - kontrabass
Toms Rudzinskis - saksofons
Kristaps Lubovs - saksofons, basa klarnete
Valters Šmits - saksofons
Ivars Brīnums - vijole
Darja Kuzma (bij. Skriļa) - vijole
Diāna Anna Zaharova - alts
Justīne Baulina - čells
PM2THEAM - turntable mākslinieks Dmitrijs Šaligins
Miguel Andres Hernandez Giraldi - perkusijas

Pasākuma sākums - plkst. 19.00. Ieeja uz pasākumu par ziedojumiem.

Tev jābūt autorizētam,

Izrāžu videofragmenti vairākVideointervijas vairāk