Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:127, Did:0, useCase: 0

epadomi/Tava virtuve/Epadomi TV/Arhīvs/Reklāma

Video: Stepa dejas grupa “Soul Tap” prezentē savu jaunāko video

Redakcija
Redakcija
Latviešu stepa dejas grupa “Soul Tap” prezentē savu jaunāko horeogrāfiju “Skrienot”. Kā iedvesma šim darbam tika izmantots Intara Busuļa un Abonementa orķestra skaņdarbs “Skrienot”, kas stāsta par dzīvē tik svarīgiem sīkumiem, kam nevajadzētu paskriet garām.

Horeogrāfijas autore ir Annija Ķesele, kas jau vairākus gadus Latvijā vada stepa dejas studiju Soul Tap. “Ir patiess prieks, ka stepa dejas žanrs attīstās arī šeit un pie mums veidojas jauna dejotāju paaudze, kas ir konkurētspējīga Eiropas līmenim. Man, kā horeogrāfei, tas ir aizraujošs izaicinājums, jo blakus ir dejotāji, kas horeogrāfiskās idejas ir spējīgi realizēt dzīvē.”

Konkrētais darbs radies impulsīvi - kādā no treniņiem atskanēja šī dziesma un dejotājas nolēma, ka pie šī
muzikālā materiāla lieliski iederētos stepa ritmi. Video autors ir Elvis Lācis. Stepa skaņas ierakstu veidojis Matīss Repsis, bet ieraksta māsterēšanu izstrādājis Toms Lisments. Jau vairāk nekā 10 gadus stepa dejas kompānija Soul Tap ir vadošā un lielākā stepa dejas kultūras attīstītāja un kopienas veicinātāja Baltijas reģionā.
Vērtējums:
Izrāžu videofragmenti vairākVideointervijas vairāk